• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Youtube Üniversite Bilgi Kanalı

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Youtube Üniversite Bilgi Kanalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 246 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Youtube Üniversite Bilgi Kanalı
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
353
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Youtube Üniversite Bilgi Kanalı
Site Adresi
https://www.youtube.com/istatistikveanaliz
Açıldığı Tarih
23 Eyl 2021
Üniversite bilgi kanalları, kişisel gelişim alanında bireylerin çalışma isteklerini, motivasyonlarını ve yaşamlarında daha iyi bir statüye gelmeleri için yardımcı olmaktadır. Youtube kanalları, sizlere hayatınızdaki sorunlarla baş etmenin ve bu sorunları gidermenin yolları konusunda destek olmaktadır. Üniversite bilgi kanallarında eğitim ve bilgilendirme yapan kişiler bu anlamda uzmanlaşmıştırlar. Kişisel gelişim, bireylerin farklı konularda kendilerini yenilemesi ve proaktif düşünmesine de yardımcı olur. Aynı zamanda, yaşamlarında umutsuzluğa kapılmış ve olumsuz düşünmeyi kendine amaç edinmiş kişilerin de bakış açısını değiştirmektedir. Böylece geleceğe daha sağlam adımlar atarak, hayatınızı yeniden tasarlayabilirsiniz. Kişisel gelişim kanalları sayesinde, düzenli ve daha dingin bir hayata geçiş yaparsınız.

Bilim ve farklı konularda da ilerlemek için kişisel gelişim programlarını takip etmelisiniz. Çünkü bu gelişim programları, yalnızca karakterinizi değil, yoğunlaşmayı düşündüğünüz farklı alanlarda da gelişiminize yardımcı olur. Bu gelişim sürecini tam anlamıyla tamamlamak istiyorsanız, youtube de yer alan videoları takip edin. Çünkü bu videolar, iş ve günlük hayatınızda sorunlarla baş etmenin en net yollarından bir tanesidir. Hayata daha pozitif bakarak, kişisel gelişim videolarıyla geleceğe bir adım atabilirsiniz. Youtube’de yer alan sosyal medya hesaplarını da takip ederek, bu konuda daha fazla bilgiler edinebilirsiniz. Youtube’de yer alan kanallar, sizlere bu anlamda öncülük edecek ve başarıya açılan kapıda sizlere yardımcı olacaktır. Youtube linkinden ilgili videoları takip edebilirsiniz.
 
Üst Alt