• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Yenilikçi Beyin Jimnastiği Uygulaması

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Yenilikçi Beyin Jimnastiği Uygulaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 104 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Yenilikçi Beyin Jimnastiği Uygulaması
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
299
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Yenilikçi Beyin Jimnastiği Uygulaması
Site Adresi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mindfreegames.yedi
Açıldığı Tarih
22 Ocak 2022
Yenilikçi beyin jimnastiği uygulamasıyla bilişsel becerileri göstermenin kapıları aralanabilir. Diğer uygulama ve oyunlar, bilişsel becerilerin yalnızca birkaçının hedeflenmesini sağlar; Yedi, benzersiz yaklaşımıyla korteksteki tüm alanların ateşlenmesini sağlar. Görsel, mekansal, sözel, müzik, matematik, hafıza ve motor yeteneklerinizi geliştiren yedi beceri faaliyeti, uygulama içerisinde yer alır. 38 farklı oyun arasından seçim yapabilir ve yüz bin kombinasyon arasından seçim yaparak kendi görevinizi oluşturabilirsiniz.

Uygulama içerisinde seçilen oyunlar, farklı becerileri birleştirirken başarı için tüm oyun seviyelerine katılmak gerekir. Yedi becerinin uygulama vasıtasıyla birleştirilmesiyle beyninize meydan okuyup yeni ilişkilere zemin hazırlarsınız. Oyunlarda birçok farklı bilişsel beceriyi birleştirdikçe bu becerilerden sorumlu olan nöronlar, birlikte ateşlenecek ve birbirine bağlanacaklar. Beyinde bilişsel yetenekleri geliştirecek yeni yollar oluşturacaksınız. Beyin eğitimindeki yenilikler sayesinde kapsamlı brain training yapılmış olur.

Oyunun mekaniği oldukça kolaydır ve kontroller kullanıcı dostudur. Kartlar satın alınarak değerlerinin artması için birleştirilir ve çok daha değerli hale geldiklerinde satılır. Kartların birden fazla boyutu mevcuttur ve her biri kortekste farklı bir nöron grubunu aktive eder. En iyi kart birleştirmelerinin yapılabilmesi ve kartların değerini maksimum düzeyde arttırabilmek için tüm boyutlara dikkat edilmelidir. Yedi, uygulama olarak cognitive program olup beyin gelişimine inanılmaz katkı sağlar.
 
Üst Alt