• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

XTRAcoin YouTube Kanalı

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan XTRAcoin YouTube Kanalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 150 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı XTRAcoin YouTube Kanalı
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
350
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
XTRAcoin YouTube Kanalı
Site Adresi
https://www.youtube.com/c/Xtracoin
Açıldığı Tarih
13 Nis 2022
Bu ara kripto para ve blockchain teknolojisine merak salmış, henüz bu işlerde tam anlamıyla bilgili olmayan bir yatırımcıyım. Herkes gibi bende Google ve YouTube üzerinden birtakım araştırmalar yaparak bu işe başladım. Derken bu işlerde profesyonel olmak gerektiğini, blockchain teknolojisinin en azından ortalama seviyede bilinmesi gerektiğini farkettim. Çünkü ne yazık ki bu işlerde de birtakım dolandırıcılık faaliyetleri türemiş. Bunu Google'da yaptığım araştırmalarda farkettim. YouTube kısmında ise birçok kanal ile karşılaştım. Aslında bu bir sektör haline gelmiş. 20 30 civarında kanala göz attım. Tanıttıkları kripto paraları inceleme fırsatım oldu. Kimisi kâr ettirmiş, kimisi zarar. Bu işin kriteri ne henüz bilmiyorum. Ancak dikkatimi çeken bir videoya denk geldim.

XTRAcoin isimli kanalın 1 yıl 327x kâr gibi bir videosu karşıma düştü. Merak edip izledim. Kısa bir videoydu ama videoda bahsi geçen Tenset projesinden bahsediyorlardı. Tenset'i biraz araştırdım ancak tam anlamıyla ne yaptıklarını anlamadım. Tekrar XTRAcoin kanalına döndüm ve Tenset ile ilgili eski videolarının olduğunu farkettim. Bunları izledim, Tenset'in çıkardığı Everdome Metahero ve Kanga tokenların incelemesinde bulundum. Diğer videolarını inceledim. Sonrasında ise kendilerinin bir hayli gerçek kazançların olduğu projeleri (çoğunlukla Tenset projeleri ile) tanıttıklarını gördüm. Ayrıca FAME MMA gibi bazı videolarda vardı. YouTube kanalı olarak takip ettiğim 3 4 tane kanalın arasına eklediğim bir kanal oldu. Yakında Fame isimli yeni bir token çıkacağını duydum bunu da inceleyeceğim. Ekip olarak beğendiğim ve takdir ettiğim bir yoldalar. Vakti olan ve bu işten benim gibi ortalama düzeyde anlayan biriyseniz mutlaka takip etmenizi önerebileceğim kanallar birisidir. Hemen sizde bu videoları incelemek isterseniz XTRAcoin YouTube adresine gelebilirsiniz.
 
Üst Alt