• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Proxy List kategorisinde admin tarafından oluşturulan Ücretsiz Proxy başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,710 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Proxy List
Konu Başlığı Ücretsiz Proxy
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

Mustafa Kemal ATATÜRK
Administrator
Katılım
16 Kas 2019
Mesajlar
523
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Konum
public_html
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Xenforo
IRC
irc.superalem.org

İtibar:

serversecurity.png

Her insan Ücretsiz Proxy servislerini farklı amaçlarla kullanır. Belki hükümetler, şirketler ve siber suçlular tarafından gözetlenmemek istiyorsunuz, belki de çalıştığınız iş yerinde patronlarınız tarafından engellenmiş olan web sitelerine erişmek istiyorsunuz. Açıkçası ne için kullandığınız bizi pek de ilgilendirmiyor, biz günlük proxy platformu olarak yalnızca sizlere güvenliğinizi sağlayacak olan güncel ve kaliteli ücretsiz proxy hizmeti sağlamak ile ilgileniyoruz.

Neden Ücretsiz Proxy Kullanmalıyız?
Artık internet hayatımızın bir parçası haline geldiğinden, iş hayatımızı, ev yaşantımızı ve özel hayatımızı ilgilendiren konular hakkında internette araştırmalar, okumalar yapabiliyor, birçok hizmet ve ürün satın alımı gerçekleştirebiliyoruz. Tabii birçok kuruluş internetin bu denli aktif kullanıldığını bildiğinden, sizin verilerinize adeta bir hazine gözüyle bakıyorlar. Süperstar olmanız ya da 9-5 çalışan bir birey olmanız hiç önemli değil. Yapacağınız en ufak arama dahi onlar için “hazine” haline gelmişken internette korumasız dolaşmak pek de mantıklı değil. Tabii ki de bu veri madenciliği direkt olarak sizi etkilemiyor ancak aramalarınızın, girdiğiniz web sitelerinin, izlediğiniz videoların ve satın aldığınız ürünlerin hükümetiniz ya da resmi kuruluşlar tarafından devamlı olarak kayıt altına alındığı düşüncesiyle yaşamak pek de hoş olmuyor değil mi? İşte tam da burada içinizi rahatlatacak olan Ücretsiz Proxy devreye giriyorlar. Güncel proxy adresleri sayesinde bilgileriniz tamamen koruma altına alınıyor. Biz de günlük Proxy platformu olarak sizlere neredeyse her gün güncellenen ücretsiz Proxy adresleri sağlıyoruz.

Ücretsiz Proxy Adresleri Yalnızca Verilerimi Mi Korur?
Bu sorunun cevabı tabii ki de hayır! Ücretsiz Proxy ip adreslerinizi gizlediğinden siber suçlular tarafından izlenmenizi ve bilgilerinizin çalınmasını engeller, ayrıca şifrelenmiş bağlantıları sayesinde bankacılık işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Ülkenizde ya da iş yerlerinizde yasaklanmış olan web sitelerini de ücretsiz proxy servisi sayesinde ziyaret edebilir, herhangi bir yavaşlama söz konusu olmadan videoları ve fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

Ücretsiz Proxy Nasıl Kullanılır?
Günlük proxy platformu olarak sizlere sağladığımız güncel proxy listesi sayesinde web tarayıcınızda gerekli ayarları yaptıktan sonra rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Proxy kullanımında en önemli noktalardan birisi güncel proxy kullanımıdır. Proxy adresleri zamanla aktifliğini yitirmekte ve internet hızınızda yavaşlamalara sebep olmaktadır. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde internet kullanımı için sürekli olarak güncellediğimiz güncel proxy listesi içerisinde bulunan güncel proxy adreslerini tercih edebilirsiniz. Kullandığınız proxy adresinde yavaşlamalar ve medya öğelerini görüntüleyememe gibi sorunlar ortaya çıkarsa eski proxy adresinizi güncel proxy adresi ile değiştirerek bu sorunları çözebilirsiniz.

Halka Açık Wi-Fi Ağlarına Proxy Olmadan Bağlanmayın!
Belediyelerin, kafelerin ve restoranların ücretsiz Wi-Fi hizmetleri doğanın bir lütfu gibidir. Ancak sizler de biliyorsunuz, doğanın ne kadar çok lütfu bulunuyorsa bir o kadar da afeti bulunuyor. Bir Wi-Fi ağına bağlıyken sizlerde deprem etkisi yaratacak bir olay yaşamak istemiyorsanız mutlaka güncel proxy adreslerini kullanmalısınız. Bu Wi-Fi ağları genellikle şifreleme kullanmadığından arama geçmişiniz, özel görüşmeleriniz, oturum açma bilgileriniz ve hatta kredi kartı bilgileriniz gibi hayati bilgileriniz tamamen korunmasızdır. Siber suçlular da bunları iyi bildiğinden sizin haberiniz dahi olmadan bilgisayarınızdaki ya da telefonunuzdaki bilgileri çalabilir, cihazlarınıza Truva atlarını ya da fidye yazılımlarını kolayca sızdırabilir. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı güvenliğiniz açısından güncel proxy kullanmak oldukça önemlidir.

Proxy Adresi Nasıl Değiştirilir, Güncel Proxy Adresi Nasıl Tarayıcıya Eklenilir?
Proxy adresleri genel olarak chrome, yandex, opera, mozilla gibi tarayıcıların ayarlar kısmında bulunan “Ağ” başlığı altındaki proxy seçeneklerinden değiştirilebilir. Chrome’dan örnek vermemiz gerekirse ayarlar kısmındaki “Sistem” başlığı altında bulunan “Bilgisayarınızın proxy ayarlarını açın” seçeneği ile kolayca güncel proxy ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 
Üst Alt