• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Proxy List kategorisinde admin tarafından oluşturulan Ücretsiz Proxy Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,314 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Proxy List
Konu Başlığı Ücretsiz Proxy Sitesi
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

Mustafa Kemal ATATÜRK
Administrator
Katılım
16 Kas 2019
Mesajlar
517
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
public_html
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Xenforo
IRC
irc.superalem.org

İtibar:

images.jpeg

Ücretsiz proxy

Ücretsiz proxy, premium olarak satılan ücretli proxylerden farklı olarak ücretsiz olarak verilir, halka açık paylaşım olduğu için daha yavaştır ve IP adresleri tek bir kişi tarafından kullanılmaz. Güvenlik bakımından aslında daha güvenli sayılabilirken aynı zamanda başka birisinin yasa dışı işlemlerlerinden sorumlu tutulabilirsiniz de.Ücretsiz proxyleri bulmanız için belirli yöntemler vardır. Bu yöntemlerden biri için kişisel bilgisayarınıza bir program indirmeniz gerekirken, diğer yöntemde internet sitelerini kullanarak herhangi bir yazılım indirmeden ücretsiz proxy bulabilirsiniz. Örneğin bizim sitemiz her gün binlerce proxy paylaşan bir ücretsiz proxy sitesidir.

Ücretsiz proxy nasıl bulunur?
Scrape yani zıplama yapan proxy programları internette proxy paylaşan siteleri gezerek tüm proxyleri toplar ve bunlardan aynı olanları silerek size tam listeyi verir. Paralı ve ücretsiz seçenekleri olan bu yazılımlar çoğunlukla çalışsa da büyük çoğunlu hata verir. Böyle durumlarda ücretli yazılımları kullanmanız gerekebilir.Buna gerek kalmadan ücretsiz proxy için sitemizden her gün, 3-6 saatte bir yenilenen güncel proxy listesi ile proxy ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ücretsiz proxy chrome
Sitemizden aldığınız ücretsiz proxy listesini Google chrome tarayıcınıza eklentisini kurarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde ekstra bir programa gerek kalmadan sadece eklentiyle proxy değiştirme işlemlerinizi hızlıca yapabilir, proxy yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz hızlı proxy
Yukarıda bahsettiğimiz gibi ücretsiz proxylerde hızlı olanı bulmak bir hayli zordur. Çevrim içi ortamda yayınlanan bu proxyler birçok kişi tarafından kullanıldığından yavaşlayarak kullanılmaz hale gelebilir. Günlük Proxy sitesi olarak sizlere 10ms geçmeyen proxyleri ekleyerek ücretsiz hızlı proxy kullanmanızı sağlıyoruz.
 
Son düzenleme:
Üst Alt