• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Türkiyenin En Kaliteli Sohbet Siteleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde SpOoNeR tarafından oluşturulan Türkiyenin En Kaliteli Sohbet Siteleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 705 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Türkiyenin En Kaliteli Sohbet Siteleri
Konbuyu başlatan SpOoNeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SpOoNeR

SpOoNeR

Üye
Katılım
26 Ocak 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
IRCServices
IRC
irc.chatask.com

İtibar:

Site Adı
Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet
Site Adresi
https://www.bizimmekan.info.tr
Açıldığı Tarih
1 Ocak 2021
Ama o günlerin güzel tarafları da vardı. Bence eski internet sohbetlerinin en güzel tarafı, insanoğluın daha dürüst ve samimi olmasıydı. Sonradan her şeyi bozduğumuz gibi, internet ortamındaki samimiyeti de yerle bir ettik. Eskiden bu kadar çok asılsız söyleyen, feyk isim kullanan, insanoğluı maddi içsel kandırmaya çalışan insan yoktu. Bir ihtimal erişin güç olması nedeniyle sadece sanal sohbete gerçekten ihtiyacı olanlar vardı. Mesela o zamanlar sanal ortamlarda bu kadar evli insan yoktu. Bir ev hanımı internet kafeye gidip sanal sohbete katılamıyordu.

En eski chat sohbet odaları, size internet söyleşi ortamlarının o eski keyfinı sunmayı amaçlıyor. Eskiye özlem duyanların, eski dostlıkları, eski dostlukları eski aşkları arayanların buluştuğu en eski chat söyleşi odaları, kullanıcılarına güvenilir bir söyleşi ortamı sağlıyor. üstelik bu güvenilir, huzurlu ve samimi ortam için ille de eskisi gibi internet kafelerine gitmenize, üyelik ücreti ödemenize erek yok. Bilgisayara bağlı kalmadan tablet veya cep telefonu gibi mobil cihazlarınızla da herhangi bir java sonunu yaşamadan kolaylıkla sohbete katılabilirsiniz.

Webin hayatımıza ilk girmiş olduğu seneler ne de güzeldi her şey. Telefon hatlarından, gazete ilanlarından sevgili bulmaya çalışan ergenler için sanal sohbet odaları bulunmaz bir nimet olmuştu. Gerçi erişimi şimdiki kadar kolay değildi ancak 0 900’lü hatları aramaktan da daha rahat ve daha sonuç vericiydi.

Doğrudur; sanal sohbet odalarına erişim bugünkü kadar rahat değildi. Ilk zamanlar şimdiki şeklinde her evde veya her cep telefonunda internet yoktu. Ya işyerlerinde patrondan gizli saklı gizli takılır yada internet kafelerine giderdik. O zamanki internet hızıyla siteye girmek ve sohbete başlamak bir ihtimal 10 dakikayı bulurdu. çoğu siteye giriş üyelik istiyordu. Hatta bazıları ücretliydi.
 
Üst Alt