• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Toptan Masa İsimliği

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Toptan Masa İsimliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 66 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Toptan Masa İsimliği
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
342
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Toptan Masa İsimliği
Site Adresi
https://www.sevgihediyesi.com/
Açıldığı Tarih
9 Mar 2022
Masa isimliği, kurumsal yaşamın en temel araçlarından biri olarak her makamda mutlaka bulunması gerekiyor. İsimlikler çok yönlü amaç içeriyor: Hem makam sahibini tanıtıyor hem makam dekorasyonunu zenginleştiriyor hem de istenilen ciddiyeti yansıtıyor. İşbu sebeple, eğitimden sağlığa kadar her alanda masası olan kişiler toptan masa isimliği kullanıyor. İsimlikler, kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında da önem taşıdığı için bir noktada demirbaş kabul ediliyor.

Ofislerin kurumsal yönünü ve ciddiyetini ortaya çıkaran isimliklerin tasarımının istediğiniz gibi olması için bu konuda tecrübeli bir yerden sipariş vermelisiniz. Sevgi Hediyesi, müşterilerin kurumsal ve resmi taleplerini yakından bilen, tecrübe eden bir firma olarak toptan isimlik siparişlerini başarıyla karşılıyor.

Bireysel ya da kalabalık bir çalışan grubunun olduğu kurumsal iş yaşamında, kişilerin kime hitap ettiğini bilmesi için isimlikler şart. Bu isimliklerin dekorasyona ve ofisin ciddiyetine uyması ise daha elzem. Sevgi Hediyesi tasarım ve imalat ekibimiz, tanıtıcı, yönlendirici, dekoratif toptan masa üstü isimlik modelleri ile sipariş alıyor, hızlı üretim gerçekleştiriyor.
 
Üst Alt