• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde bugrahan234 tarafından oluşturulan Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 92 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi
Konbuyu başlatan bugrahan234
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bugrahan234
Katılım
17 Şub 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Bahamut
IRC
irc.nefsecihad.com

İtibar:

Site Adı
Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi
Site Adresi
https://www.psikologmarketi.com
Açıldığı Tarih
17 Haz 2021
Terapi eğitimleri alanında 2019’dan beri faaliyet gösteren Psikolog Marketi, ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’ne bağlı bir eğitim firmasıdır. Ayrıca İstanbul Ticaret Odası ve ETBİS kayıtlı kurumsal bir firmadır. Psikolog Marketi bugüne kadar binlerce öğrenci ve akademisyene psikoloji eğitimleri alanında hizmet vermiş ve sertifikasyon sağlamıştır. Terapi eğitimleri dokümantasyon olarak sitemiz üzerinden anında satın alıp indirilebilir formatta olup, uygulayıcı sertifikanız en geç 1 iş günü içerisinde adınıza düzenlenip sizlere mail olarak gönderilmektedir. Uygulayıcı sertifikalarınız kaşeli ve imzalı formattadır. (Dilerseniz uygulayıcı sertifikanızı ozalitçiden sertifika kağıdına çıktı alabilirsiniz.)

Psikolog Marketi’nde tüm terapi eğitimleri her öğrencimizin yararlanabilmesi ve eğitimin evrenselliği ilkemiz gereğince en uygun fiyatlardadır. Sadece psikoterapi eğitimleri değil aynı zamanda kurumsal alanda kendini geliştirmek isteyen uzmanlarımız için insan kaynakları eğitimleri de sitemizde mevcuttur. İhtiyacınız olan terapi eğitimi ya da insan kaynakları eğitimlerini sepete ekleyerek çok kısa sürede satın alıp indirebilirsiniz. İndirme işleminizi dilerseniz hesabınıza giriş yaparak ya da satın alımda size gelen otomatik mailden de indirebilirsiniz. Herhangi bir problem ile karşılaşırsanız müşteri temsilcimiz size eğitim dosyanızı mail ile göndererek de sağlayabilmektedir.

Satın aldığınız çoğu terapi eğitimlerinde materyaller de ücretsiz olarak eğitim klasörünün içinde gelmektedir. Materyallerinizi çıktı alarak ömür boyu kullanabilirsiniz. Yani herhangi bir ek ücret ya da abonelik bedeli ödemezsiniz. Paranız cebinizde kalır.
Uygulayıcı sertifikalı insan kaynakları eğitimleri ve terapi eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz.
 
Üst Alt