Sohbet sohbet odası
Sohbet Odası Okey Oyna
sohbetci mircx

Son derece Nitelikli Yapısıyla Soğuk Oda Kapısı

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Son derece Nitelikli Yapısıyla Soğuk Oda Kapısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 67 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Son derece Nitelikli Yapısıyla Soğuk Oda Kapısı
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye

İtibar:

Site Adı
Site Adresi
https://pfi.it/tr/teleskopik-lipli-hidrolik-rampalar
Açıldığı Tarih
22 Tem 2021

Soğuk odalarda yer alan kapıların özel malzemelerden üretilmesi ve bu sayede ısı yalıtımını sağlaması beklenmektedir. Nitelikli yapısıyla soğuk oda kapısı modellerimiz Alüminyum ve PVC kasa seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Yüksek dayanıklılığa sahip modellerimize linkinden ulaşabilirsiniz. Farklı renk ve her ortama uyum sağlayabilen açılım modelleriyle göz dolduran kapılar dayanıklılığın yanında modern görünümlere de olanak vermektedir. Sunduğu avantajlar arasında gözetleme penceresi gibi farklı aksesuar seçenekleri de bulunmaktadır. Pfi.it/tr adresinde 45 yıllık tecrübeye dayanan soğuk zincir çözümlerinin yanı sıra depolama yardımcılarına da bakabilirsiniz. Depoları koruyan Seksiyonel kapı ürünlerine Seksiyonel kapı sayfasına tıklayarak, özel üretim hidrolik rampa çeşitlerine ise Hidrolik rampa linkinden ulaşabilir ve dayanıklı çözümlere kavuşabilirsiniz.

Üst Alt