Sohbet sohbet odası
Sohbet Odası Okey Oyna
sohbetci Uzman Yazar mircx mircx

Şiir Kitabı Çıkarmak

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Şiir Kitabı Çıkarmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 54 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Şiir Kitabı Çıkarmak
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
149
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Şiir Kitabı Çıkarmak
Site Adresi
https://www.platanuskitap.com/icerik/ekonomik-paket
Açıldığı Tarih
26 Eki 2021
Şiir kitabı çıkarmak isteyen şair ve yazarlar, tecrübeli yayınevleri aramaktadır. Genel olarak, bu site üzerinde yer alan hizmetler, şairlerin dikkatini çekecektir. Çünkü ekonomik çözümler ile yapılan baskılar her zaman ulaşılabilir fiyatlarda olmaktadır. Bunun yanı sıra, göz alıcı kitap kapakları ve profesyonel kitap tasarımları da verilen hizmetler arasındadır. Şair ya da yazarların yayın sürecinin her anında tecrübeli personeller yer almaktadır. Yayınevi kitap bastırma işlemi yapmak isteyen şair ve yazarlar, her zaman güvenebilecekleri hizmetler almayı isterler. Bu anlamda, siteden alacağınız profesyonel editörlük hizmetleriyle kitaplarınız son halini alacaktır. Bunun yanı sıra, satış ve dağıtım alanında da yayınevinin hizmetleri, son derece kapsamlıdır.

Kitap çıkarma işlemiyle adını duyurmuş olan bu site, ünlü yazar ve şairlerin kitaplarının çıkması için onlara yardımcı olmaktadır. Sitede yer alan ekonomik paket seçenekleri sayesinde, kitap basma ücreti minimal oranlara çekilir. Şiir kitaplarının yanı sıra, akademik yayınlar, yayın paketleri, İngilizce ve Türkçe kitap bölümleri, profesyonel paket hizmetleri ve akademik paketler de sitede yer alan diğer hizmetler arasındadır. Bu hizmetleri talep eden şair ve yazarlar için diledikleri şekilde baskı işlemi yapılır. Basım işleminin başından sonuna kadar yayın ekibi profesyonel hizmetleriyle yazarların yanında olur. Bu nedenle, basım işlemi, son halini alırken, kalite kokan işlere imza atılmış olur.
 
Üst Alt