• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Şiir Kitabı Çıkarmak İçin Ne Yapılmalı?

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Şiir Kitabı Çıkarmak İçin Ne Yapılmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 106 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Şiir Kitabı Çıkarmak İçin Ne Yapılmalı?
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
299
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Şiir Kitabı Çıkarmak İçin Ne Yapılmalı?
Site Adresi
https://www.platanuskitap.com/icerik/ekonomik-paket
Açıldığı Tarih
22 Ocak 2022
Şiirlerinizin etkileyici ve beğenileceğinden emin olduğunuzda yayınevleri deneme şiirlerini ya da yazılarınızı değerlendirmeye alarak karşılıklı çalışıp çalışamayacağınız konusunda bilgilendirici oluyor. Eserlerinin kitap olarak kalıcı bir özellikte olması için kitap bastırmak isteyenler için telifli ya da kişisel olarak destek veren yayınevleri bulunuyor. Kitapları en çok satanlar arasında olan bir yazar olmayı hayal ediyorsanız, başlangıç aşamasında gereken özeni göstermelisiniz. Hazırlanan şiirlerini özenli ve düzenli bir şekilde dosyalanmış bir şekilde yayınevine gönderilmelidir. İlk intiba olarak yayın evine gerekli özverinin sağlanacağı hissinin verilmesi karşılıklı anlaşmanın sağlanması için etkili olacaktır.

Şiirlerin sıralanması konusunda da yayınevindeki editörlerden yardım almadan bu sıralamayı kendi şiirleriniz için siz yapmalısınız. Çevrenize profesyonel olarak şiir yazan ve kitabı bulunan kişilerden ön bir değerlendirme alarak kitap yayınlatmak için yapacağınız başvuruların sonucunu öngörebilirsiniz.

Şiir kitabı çıkarmak için sabırsızlananlar için bu sürecin kitap bastırmaktan daha hızlı olduğunu bilmelidirler. En fazla bir ay içerisinde başarılı bulunan şair adaylarının eserleri kitap olarak basılarak satışa hazır hale gelebilir. Basım ve dağıtım konusunda ekonomik paketler sunan yayın evi sayesinde eserlerinizden geniş kitlelerin yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Sizde şiir kitabı bastırmanın yüksek maliyetleri nedeniyle özenle yazdığınız şiirlerinizi bir kenarda saklamaktan bıkmış olabilirsiniz.
 
Üst Alt