• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Şanlıurfa Havalimanı Oto Kiralama Sitesi

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Şanlıurfa Havalimanı Oto Kiralama Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 170 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Şanlıurfa Havalimanı Oto Kiralama Sitesi
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
410
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Şanlıurfa havalimanı araç kiralama
Site Adresi
https://www.carwingo.com.tr/tr/ofis/sanliurfa-gap-havalimani-gny
Açıldığı Tarih
23 Nis 2021
Araç kiralama hizmeti genellikle büyük firmalar tarafından daha çok tercih edilen bir işlemdir. Büyük firmaların iş seyahati için gönderdiği kişilere araç tahsis etmesi ya da firma bünyesine kattığı kiralık araç çeşitleri ile çalışanlarına araç tahsis etme istekleri için araç kiralama şirketleri araç filolarından en uygun olanları firmalara sunmaktadır. Carwingo 2011 yılından bu yana araç kiralama sektöründe yer alan başarılı firmalardan biridir. Başta havalimanları olmak üzere araç kiralama sektöründe müşterilerine güncel araç listeleri sunan firma Şanlıurfa havalimanı araç kiralama, İstanbul havalimanı araç kiralama, İzmir havalimanı araç kiralama gibi daha pek çok il için en çok tercih edilen kiralama şirketlerindendir. 7/24 İstanbul, Ankara, Malatya, İzmir, Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Carwingo en güncel modelleri ile servis bakımları ve sigortaları tam, hatasız, bakımlı, temiz, güvenilir araçlarını müşteri talep ve ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlayarak müşterilerine sunmakta ve günlük, aylık, yıllık gibi kiralama dönemleri üzerinden fiyat listesi çıkarmaktadır. Urfa havalimanı araç kiralama, Ankara havalimanı araç kiralama, İstanbul havalimanı araç kiralama gibi hizmetler için 7/24 havalimanlarındaki Carwingo ofislerini ya da merkez ofisleri kullanabilir kolayca araç kiralayabilirsiniz. Carwingo Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa havalimanı oto kiralama hizmetleri için web sitesi üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst Alt