• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Saç Ekimi Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde cengizhann tarafından oluşturulan Saç Ekimi Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 84 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Saç Ekimi Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Konbuyu başlatan cengizhann
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cengizhann

cengizhann

Üye
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
23
Tepkime puanı
2
Puanları
3

İtibar:

Site Adı
Ankara Saç Ekimi
Site Adresi
https://www.ekremcivas.com/ankara-sac-ekimi
Açıldığı Tarih
6 Haz 2022
Halihazırda ince veya saçsız bir alanı doldurmanız gereken saçları hareket ettiren bir ameliyat türüdür. 1950'lerden beri ABD'de doktorlar bu nakilleri yapıyorlar, ancak teknikler son yıllarda çok değişti.

Prosedürü genellikle doktorun ofisinde yaparsınız. İlk olarak, cerrah kafa derinizi temizler ve başınızın arkasını uyuşturmak için ilaç enjekte eder. Doktorunuz nakil için iki yöntemden birini seçecektir: foliküler ünite strip cerrahisi (FUSS) veya foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE).

FUSS ile cerrah, kafanızın arkasından 6 ila 10 inçlik bir deri şeridi çıkarır. Bir kenara koyup kafa derisini dikerler. Bu alan, etrafındaki saçlar tarafından hemen gizlenir.

Daha sonra, cerrahın ekibi, çıkarılan kafa derisi şeridini, her biri ayrı bir saç veya sadece birkaç saç içeren 500 ila 2.000 küçük grefte böler. Alacağınız greft sayısı ve tipi saç tipinize, kalitenize, renginize ve ekim yapılacak bölgenin boyutuna bağlıdır.
 
Üst Alt