• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Rottest Yıkama Makinası Ürünleri Satışı

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Rottest Yıkama Makinası Ürünleri Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 36 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Rottest Yıkama Makinası Ürünleri Satışı
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
405
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Rottest Yıkama Makinası Ürünleri Satışı
Site Adresi
https://rottestmakina.com/kategori/rottest-pompa/
Açıldığı Tarih
1 Tem 2022
Yıkama makinaları, farklı zeminlerin temizlenmesi adına farklı özelliklerde imal edilmiş cihazlardır. Sıcak ve soğuk yıkama yapabilen makinalar da seçenekler arasında yerini almaktadır. Sıcak soğuk modeller, tetikli ya da tetiksiz olarak çalışabilmektedir. Rottest sıcak yıkama makinaları, mazotla ya da elektrikle çalışmaktadır. Elektrik ısıtmalı olarak çalışan modeller ile mazotla çalışan makinalar benzer çalışma sistemlerine sahiptir. Rottest markalı yıkama makinaları, yüksek ısıtmalı temizlikler için uygundur. Bu nedenle, sıcak yıkama makinaları sayesinde steril bir çalışma yapabilmeniz mümkündür. Rottest yıkama makinası yüksek ısıtmalı temizlik uygulamalarının gerektirdiği işlemlerde kullanılmaktadır. Soğuk yıkama makinaları ise tetikli ya da tetiksiz olarak kullanılabilmektedir.

Soğuk ve sulu olarak çalışan soğuk yıkama makinaları, basınç seviyesi, monofaze, tetik kumandası, su debisi, makine tipi ve motor gücü olarak birbiri içinde ayrılır. Bu makinalar, zorlu kirleri etkin bir şekilde temizlemektedir. Endüstriyel makineler, otomobiller ve binaların günlük temizliğinde de soğuk yıkama makinaları kullanılmaktadır. Yüksek performansla çalışan Rottest markalı yıkama makinaları, etkili bir temizleme özelliğine sahiptir. Geniş yüzeyler ise bu makinalar ile rahatlıkla temizlenmektedir. Rottest pompa olarak satışa sunulan cihazlar da seçenekler arasındadır. Rottest pompalar, basınçlı yıkama yapabilen cihazlardır. Uzun soluklu çalışabilen bu cihazlar, ısı ve sürtünmeden kaynaklı aşınmaları da azaltır.
 
Üst Alt