• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Rottest Oto Yıkama Makinası Modelleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Rottest Oto Yıkama Makinası Modelleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 37 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Rottest Oto Yıkama Makinası Modelleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
342
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Rottest Oto Yıkama Makinası Modelleri
Site Adresi
https://rottestmakina.com/
Açıldığı Tarih
26 May 2022
Rottest markası oto yıkama üzerine de makine satışı yapmaktadır. Araçların yıkanması ve temiz hale gelmesi adına bu yıkama makinalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Sıcak ve soğuk yıkama makinalarının yanı sıra, sadece soğuk yıkama yapan makinalar da seçenekler arasındadır. Rottest tarafından satışı sağlanan makinalar, müşterilerin isteklerine tam anlamıyla yanıt vermektedir. Rottest yıkama makinası olarak satın alabileceğiniz ürünler arasında; sıcak soğuk yıkama yapan ürünler ve basınçlı yıkama yapan makinalar da yer alır. Bunun yanı sıra, süpürge, pompa, köpük tankı, hava kompresörü gibi ürünler de siteden temin edebileceğiniz ürün grupları arasında yer alır. Yıkama makinası ve süpürge gibi ürünler de sitenin ana sayfasında bulunan ürün gruplarından bir kaçıdır.

Sitede en fazla talep edilen Rottest pompa ürünü ise farklı teknik özelliklere sahip ekipmanlardan bir tanesidir. Temizlik ürünleriyle ilgili çeşitli yedek parçalara da sitenin ana sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Rottest servis hizmetleri de siteden alabileceğiniz uygulamalar arasındadır. Örneğin, sıcak ve soğuk yıkama yapan makinalar, tetkikli ve tetkiksiz elektrikli ya da mazot ısıtmalı olarak kullanıma uygundur. Teknik özellik açısından yıkama makinalarının değişkenlik gösterdiğini de söyleyebiliriz. Çeşitli aksesuar ve yedek parça ürün gruplarına da sitenin ana sayfası üzerinden uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.
 
Üst Alt