Sohbet sohbet odası
Sohbet Odası Okey Oyna
sohbetci Uzman Yazar mircx mircx

Rektifikasyon Hesaplama Nedir?

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Rektifikasyon Hesaplama Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 116 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Rektifikasyon Hesaplama Nedir?
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan graphicdzyn
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
149
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Rektifikasyon Hesaplama Nedir?
Site Adresi
https://rektifikasyon.com/
Açıldığı Tarih
17 Eki 2021
Rektifikasyon hesaplama işlemi, doğum haritanızın saatini bulabilmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Doğum haritaları, bireylere özel bir durumdur. Fakat doğum haritasının bireysel olabilmesi adına doğru doğum saatinin çıkarılması son derece önemlidir. Astrologların vereceği bilgilerin kişisel olması için bireylerin yönelteceği sorulara sağlıklı yanıtlar verilmesi gerekir. Çünkü verilen doğru yanıtlar, doğum saatinin doğru hesaplanmasına yardımcı olur. Rektifikasyon nedir? Denildiğinde kısacası doğum saatinizin doğrulanmasını sağlayan bir yöntem diyebiliriz. Doğum tarihiniz doğrulanırken, aynı zamanda kesinliği de sağlanır. Hayata gözlerinizi açtığınız an son derece önemlidir. Hatta seneden seneye bu durum doğum günü adı altında kutlanır. Ancak doğum saatinin de bu anlamda önemi olduğu için rektifikasyon yöntemiyle öğrenebilirsiniz.

Rektifikasyon işleminde, astrologlar tıpkı zamanda yolculuk yapar gibi geçmişe doğru ilerlerler. Geçmişte yaşamış olduğunuz her özel anın gün ve saati de sizlere sorulur. Ancak bu bilgilerin doğruluğu son derece önemlidir. Son zamanlarda, doğum saatini çok fazla merak eden kişi vardır. Bu sebeple doğum saati bilgisi alabilmeniz için geçmişte hayatınızdaki iniş çıkışların iyi ya da kötü anların tarihleri de kullanılır. Örneğin, ameliyat olma tarihi ya da çocuk sahibi olma tarihi ve benzeri gibi durumlar bu teknikte işe yaramaktadır. Genel olarak Rektifikasyon ücreti ise bütçe dostu fiyatlarla verilen bir hizmettir.
 
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
30
Tepkime puanı
1
Puanları
8

İtibar:

güzel içerik faydalı
 
Üst Alt