• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Prometech Dijital Çözümler

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Prometech Dijital Çözümler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 187 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Prometech Dijital Çözümler
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
405
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Prometech Dijital Çözümler
Site Adresi
https://shop.theprome.tech/
Açıldığı Tarih
26 Nis 2022
Dijital dünyanın en çok rağbet gördüğü bu dönemde en etkili hizmetlerden biri de yazılım dünyasıdır. Dijital çözümler adına kişinin veya firmaların profesyonel anlamda hizmet alması gerekmektedir. Bizler Prometech LTD firmamız bünyesinde yazılımla ilgili pek çok hizmeti sizlerle buluşturmaktayız. Gerek küçük ölçekli gerekse büyük ölçekli tüm yazılım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilmekte olup fiyatlandırmalarımız sabittir. Ayrıca vermiş olduğumuz hizmetlerde sıfır risk düşüncesini temel almaktayız. Prometech firması olarak gerek sanatsal gerekse mühendislik alanında profesyonel hizmet ve paketlerimiz mevcuttur.

Prometech Market üzerinde pek çok hazır paketimiz mevcut bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Bu paket içerikleri kişilerin direk olarak satın almasına uygun olduğu gibi özel içerik şeklinde de hazırlanmaktadır. Prometech Shop üzerinden Ağ hizmetlerinden büyük iş paketi, küçük işletme paketi, wordpress paket gibi seçenekleri hazır bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm bunlara ek olarak Masaüstü yazılım geliştirme hizmetleri, masaüstü yazılım teknik servis, mobil uygulama geliştirme hizmeti, mobil uygulama teknik servis, penetrasyon testi, yapay zekâ hizmetleri gibi birçok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz profesyonel ekipler tarafından verilmekte ve ekibimiz bu alanda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca her an iletişime geçebileceğiniz müşteri iletişim servisimiz bulunmaktadır.
 
Üst Alt