• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Otonovon Online Sitesinden Uygun Lastiği Hemen Alın

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde yakupio tarafından oluşturulan Otonovon Online Sitesinden Uygun Lastiği Hemen Alın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 301 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Otonovon Online Sitesinden Uygun Lastiği Hemen Alın
Konbuyu başlatan yakupio
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yakupio

yakupio

Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Yok
IRC
Emekli Tayfası

İtibar:

Site Adı
Otonovon
Site Adresi
https://www.otonovon.com
Açıldığı Tarih
10 Ara 2015
Taşıtlarda kullanılan lastik; değişik özelliklere sahiptir. Aracın en çabuk yıpranan bölümlerinin başında gelmektedir. Bundan dolayı gerekli zamanlarda bunun değişiminin yapılması ve yenisinin satın alınması büyük önem arz eder. Otonovon bu konuda piyasanın en geniş ürün yelpazesine sahip sitelerinin başında geliyor. Oto lastik ihtiyacınızı buradan karşılayabilirsiniz.

Dört Mevsim Lastiği

Dört mevsim lastiği
son derece işlevseldir. Gerek yaz gerekse kış aylarında kullanılır. Performans düşmesi gibi durumlar söz konusu değildir. Buzlu olmayan yollar için uygundur. Yaz ayında da tercih edilmesi, araç sahiplerinin bu lastiğe yönelmesini sağlamıştır.

Kışlık Lastik

Kış lastiği
buz ve kar üzerinde aracın problemsiz bir biçimde hareket edebilmesi için tasarlanmıştır. Taban kısmında yer alan aralıkların daha büyük olması sayesinde aracın çekiş özelliğini arttırıcı bir etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra yola tutunmayı kolaylaştıran çivili modelleri de mevcuttur.

Yaz Lastiği

Hava sıcaklığının 7 dereceden fazla olduğu zamanlarda yaz lastiği kullanılır. 3 mevsim boyunca tercih edilmesini önünde engel yoktur. Tabanındaki aralıklar daha küçüktür. Böylelikle başta kuru zemin olmak üzere her türlü yolda başarılı bir biçimde performans ortaya koyar.

Lastik Fiyatları

Oto lastik fiyatları
konusunda farklı ücretler söz konusudur. Otonovon sitesinden buna göz atabilirsiniz. Lastik fiyatları belirlenirken markanın teknolojisi öne çıkar. Bunun yanı sıra ürünün ne kadar kaliteli olduğu da ücretlendirmedeki en temel kriterlerin başında gelmektedir.
 
Üst Alt