• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Online Kuru Temizleme Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 180 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Online Kuru Temizleme Hizmetleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
358
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Online Kuru Temizleme Hizmetleri
Site Adresi
https://www.dryservice.com.tr/
Açıldığı Tarih
16 Kas 2021
Kuru temizleme hizmetleri, çoğu kişi tarafından zaman zaman talep edilmektedir. Çünkü özel günler için satın alınan giysilerin normal bir yıkama işlemiyle temizlenmesi mümkün olmamaktadır. Normal temizleme ile yapılacak olan abiye, takım elbise ve benzeri giysilerin formu bozulacaktır. Kuru temizleme işlemleri, takım elbise, gelinlik, nişanlık, özel giysiler, ayakkabılar ve benzeri ürünler için geçerlidir. Ürünlerin ve giysilerin formu bozulmadan kuru temizlemeyle steril bir hale gelebilir. Bu çalışmaların yanı sıra, halı yıkama adına da çeşitli hizmetler alabilmeniz mümkündür. Halı yıkama işlemi yapan çalışanlar, halılarınızın yapısına uygun bir işçilikle çalışmalarını sürdürür. Örneğin, ipek, yün ve benzeri halı modelleri için titiz bir işçilik kullanılır.

Çoğu kadının özenerek kullandığı perdeler de yıkaması zor olabilen ev tekstil ürünlerinden bir tanesidir. Siteden perde yıkama adına da hizmet alabilmeniz mümkündür. Yıkaması zor olan stor, tül ve benzeri formlardaki perde modelleri için uygun çalışmalar gerçekleştirilir. Temizlik adına farklı tip hizmetleri site üzerinde bulabilirsiniz. Bu çalışmalar arasında; kuru temizleme, perde yıkama, elyaf yorgan kuru temizlemesi, ütüleme işlemleri, lostra, terzilik işlemleri, kurumsal hizmetler yer alır. Online olarak alabileceğiniz hizmetler, kapınızdan ürün alımıyla başlar ve profesyonel temizlik ile son bulur. Ardından temizlenen ürünler adresinize kısa sürede teslim olur.
 
Üst Alt