• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Nargile Kömürü Ocağı Satışı

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Nargile Kömürü Ocağı Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 29 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Nargile Kömürü Ocağı Satışı
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
405
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Nargile Kömürü Ocağı Satışı
Site Adresi
https://whathehookah.com/komur
Açıldığı Tarih
22 Haz 2022
Nargile kömürü ocağı, kömürün yanması yoluyla tütünü ısıtan küçük bir cihazdır. Başlangıçta nargile olarak bilinen Doğu sigara içme törenleri için tasarlanmıştı, ancak o zamandan beri Batı kültürlerinde de popüler hale geldi. Bir nargile kömür sobası tipik olarak bir masa üstü veya sehpa üzerine oturur ve yanma işlemini başlatmak için elektronik ateşleme kullanır. Sigara içen kişi daha sonra tütün parçalarını borunun su haznesine yerleştirir ve dumanın ciğerlerine yüksek hacimlerde akmasını sağlamak için üstteki bir düğmeyi basılı tutarken derin bir nefes alır. Nargile lülesi birçok alanda aktif olarak oluşuma sahip durumdadır. Nargile kömür sobası, nargile olarak bilinen bir nargile vasıtasıyla aromalı tütünün içilmesinde kullanılan bir soba türüdür. Genellikle kâse, nargile ve kömürlük olmak üzere üç bölümden oluşur. Kâse su ve aromalı tütünü barındırırken, nargile tütünü ısıtır ve kömür kâsesi tütünü buharlaştırmak için ısı sağlar. Nargile tütün çeşitleri birçok farklı çeşide sahiptir ve birçok alanda aktif olarak kullanılır. Mutshave nargile tütünü son günlerin en popüler nargile türleri arasında yer alıyor. Nargile kömürü sobası, kömürün yakılması ve daha sonra kömürden gelen ısının tütünü buharlaştırması ve daha sonra nargile yoluyla sigara içen kişinin ciğerlerine çekilmesi şeklinde kullanılır. Bu hem tütün içenlerin hem de sigara içmeyenlerin zevk alabileceği pürüzsüz, serin ve lezzetli bir duman oluşturur. Daim Tobacco bu alanda aktif olarak avantajlara sahip bir oluşumdur.

Nargile kömür sobası çeşitli yerlerde ve çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. En çok kafe ve restoranlarda çay veya kahve için su ısıtmak için bir araç olarak kullanılır, ancak evlerde yemek pişirmek ve yemek ısıtmak gibi çeşitli etkinlikler için bir ısı kaynağı olarak da kullanılır. Nargile kömür sobası, nargile olarak bilinen bir nargile vasıtasıyla aromalı tütünlerin içilmesinde kullanılan bir soba türüdür. Genellikle kâse, nargile ve kömürlük olmak üzere üç bölümden oluşur. Kâse su ve aromalı tütünü barındırırken, nargile tütünü ısıtır ve kömür kâsesi tütünü buharlaştırmak için ısı sağlar. Nargile tütünü nereden alınır?
 
Üst Alt