• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Mantra Online Sipariş

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Mantra Online Sipariş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 65 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Mantra Online Sipariş
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
350
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Mantra Online Sipariş
Site Adresi
https://www.mucizeleriniyarat.com/
Açıldığı Tarih
15 May 2022
Mantra teorisi, genellikle ruhani kanallar olarak bilinen kelimelerdir. Bu kelimelerden oluşan titreşimlerden yararlanarak bireylerin yüksek bilince ulaşması mantra ile mümkündür. Negatif enerjiden korunabilmek, ruhsal rahatlama ve huzuru kazanmak, iş hayatında başarı elde etmek amacıyla bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Yantra olarak da satışa sunulan ürün grupları bulunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan yantra kolye, bileklik ve benzeri aksesuarlar, enerjinizi yükseltecek ürünlerdir. Yantranın yanı sıra, mantra ile ilgili de çeşitli ürün seçenekleri de kategoriler arasında bulunmaktadır. Mucizelerini Yarat platformu üzerinde ruhunuzu dinlendirecek ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak ürün grupları da yer almaktadır. Mucizelerini Yarat sitesinde yer alan sesli çanaklar, çakra dengeleyicileri, feng shui tekniği, yantra ürünleri rüzgâr çanları, reiki çakralar gibi ürünler yer almaktadır.

Astrolojiye meraklı olan bireyler de site üzerinden bilgi alabilirler. Mucizelerini Yarat ile kendinizi astrolojik bilgilerle daha iyi hissedebilirsiniz. Site üzerinden birçok farklı konular bulunmaktadır ve bunlar arasında; astroloji doğum haritası analizi de yer almaktadır. Sağlık, para, aşk, evlilik, çocuk, eğitim hayatı, iş hayatı, engelleri ortadan kaldırma, negatif enerjilerden korunma, negatif enerjilerden korunma, ruhsal rahatlama ve huzura erme ve benzeri konularda ürünlerle Mucizelerini Yarat üzerinden ulaşabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmek adına, çakra yantraları da satın alabilirsiniz. Mucizelerini Yarat üzerindeki ürünler, bu anlamda yanınızda olacak içeriklere sahiptir. Satın alacağınız kolye ve bileklikler de şansınızı açacak ürünlerdir.
 
Üst Alt