• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Kundalini Reiki Uyumlaması

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Kundalini Reiki Uyumlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 29 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kundalini Reiki Uyumlaması
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
350
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Kundalini Reiki Uyumlaması
Site Adresi
https://www.reikidunyasi.com/
Açıldığı Tarih
4 Haz 2022
Kundalini reiki oldukça sade ve etkili bir şifa sistemi olarak bilinir. Temeli, vücuttaki şifa kanallarının ve çakraların açılmasına, niyet edilerek kişinin kendisine veya başkalarına şifa ulaştırma çabasına dayanır. Bir başka deyişle topraktan gelen ateş reikisidir. İnsanoğlu yer küre enerjisini 1. çakradan vücuduna alır. Bu enerji, tüm çakraları ve ana enerji kanallarını dolanarak tepe çakradan çıkışını tamamlar. Kundalinin açılmasıyla birlikte, çakralar tam manasıyla temizlenir ve enerji kanalları açılır. Böylelikle yer küre enerjisi artar ve bu enerji, çakraları fazlasıyla besler. Hat üzerinde bulunan diğer çakraları da açar. Kundalini enerjisine aynı zamanda Kundalini ateşi de denilir.

Danimarkalı meditasyon eğitmeni Mr. Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılan Kundalini reiki, sağladığı pozitif enerji nedeniyle büyük faydası görülen bir uyumlamadır. En basit ve kendi kendine gerçekleştirilebilecek metot olarak ön plana çıkar. Kişisel problemlerin giderilmesinde ve dengelenmesinde son derece olumlu etki yaptığı gözlemlenmektedir. İmara reiki, Reiki'nin diğer türlerine nazaran daha yüksek titreşimsel enerji seviyesinde çalışan bir Reiki formu olarak bilinir. Ruh, yoğun ve muazzam şifa için çağrılır. Duygusal, fiziksel ve zihinsel tıkanıklıkları serbest bırakmaya yardımcı olur. Derinlerde saklanan geçmişe ait kalıntıların bırakılmasına destek olur. Şamballa çok boyutlu şifa sistemi, yine insanlık adına önemli bulunan metotlardandır.
 
Üst Alt