• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Kaliteli Okul Kıyafet Üretimi

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Kaliteli Okul Kıyafet Üretimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 28 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kaliteli Okul Kıyafet Üretimi
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
405
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Kaliteli Okul Kıyafet Üretimi
Site Adresi
https://www.okultasarimi.com/
Açıldığı Tarih
18 Haz 2022
Okul kıyafetleri, okulların prestijini ve marka değerini yükseltmektedir. Bu nedenle, okullar öğrenciler için kıyafet tasarımı yaparken belli başlı unsurlara dikkat etmektedir. Okul kıyafeti tasarımı yapılırken, kaliteli kumaş ve amblem tasarımlarına önem veren bu platform istediğiniz formanın tasarlanmasına olanak sağlayacaktır. Okul formaları, erkek ve kız öğrencilerin beden yapılarına uygun olarak imal edilir. Standartları yükselterek üretimlerini yapan bu platform, kumaş kalitesine de önem vermektedir. Aynı zamanda, baskı kalitesiyle de özel tasarımlarını öğrencilerle buluşturan bu site, kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Rahatlığı ve şıklığıyla ön plana çıkan birçok okul kıyafetleri modelleri de seçenekler arasında yerini alır.

Öğrencilerin seveceği renkler ve tasarımlarda olan okul kıyafetleri, her okulun tercih edebileceği özelliklere sahiptir. Okul kıyafetlerinin yanı sıra, üniversite sweatshirtleri, etkinlik ve spor kıyafetleri ve mezuniyet tişörtleri de seçenekler arasındadır. Bütün bu ürün gruplarının yanı sıra, okul kıyafet üretimi yaparken öğrencilerin rahatlığına da özen gösterildiğini söyleyebiliriz. Örneğin, etkinlik ve spor kıyafetleri tasarımı yapılırken, rahatlık ön planda tutulur. Rahatlığından ödün vermeyen öğrenciler ise beden eğitimi gibi derslerde zorlanmadan vakit geçirirler. Okul giysileri tasarımında lider bir yerde olan bu firma, bünyesinde farklı kıyafet modellerini barındırmaktadır. Profesyonel bir hizmet çatısı altında yetenekli eller tarafından tasarlanan giysiler, son derece rahattır.
 
Üst Alt