• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

İzmir En İyi Avukat Tavsiyeleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan İzmir En İyi Avukat Tavsiyeleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 244 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İzmir En İyi Avukat Tavsiyeleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
405
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
İzmir En İyi Avukat Tavsiyeleri
Site Adresi
https://www.kanalici.av.tr/
Açıldığı Tarih
27 Mar 2022
Avukat ihtiyacınız olduğu zamanlarda, güvenilir hukuk bürosu arayışına girebilirsiniz. Bu gibi durumlarda ise en güvenilir ve iyi hizmeti alabileceğiniz hukuk bürolarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Av Mert Kanalıcı sayesinde, farklı konulardaki hukuki anlaşmazlıkların çözülebilmesi mümkündür. Şirket, gayrimenkul işlemleri, kişisel verilerin korunması, işle ilgili yaşanan problemler, tüketici hukuku ve benzeri konuların hukuki yollar ile çözülmesi mümkündür. Mert Kanalıcı oldukça deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir avukattır. İzmir Barosuna kayıtlı olan avukatın farklı avukatlık faaliyetlerini yürüttüğünü söyleyebiliriz. Aynı zamanda, bürosunu kurmadan önce ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığının avukatlığı görevinde bulunmuştur. Dolayısıyla son derece güvenilir hukuk işlemlerinin çözümü için Avukat Mert Kanalıcı’ya başvurulmaktadır.

Avukat Mert Kanalıcı farklı konularda tez çalışması hazırlamıştır. Bu nedenle, uzmanlığını da çoğu yerde kanıtlamayı başarmıştır. Fikri mülkiyet hukuku, tüketici hukuku, aile hukuku gibi konular için de avukatın başarılı davalar üstlendiğini söyleyebiliriz. Son derece güvenilir hukuki çözümler için hizmet alanları üzerinden kendi ihtiyacınıza uygun hukuki çalışmayı tercih edebilirsiniz. Mert Kanalıcı, bir dönem İzmir belediye avukat görevini üstlenmiştir. Dolayısıyla Mert Kanalıcı’dan alacağınız avukatlık hizmetleri sayesinde, hukuki anlaşmazlıklarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Çünkü avukat tarafından çoğu davanın başarıya ulaşması mümkün olmaktadır.
 
Üst Alt