Sohbet sohbet odası
Sohbet Odası Okey Oyna
sohbetci Uzman Yazar mircx mircx

İzmir Diş Eti Hastalıkları Tedavisi Kliniği

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan İzmir Diş Eti Hastalıkları Tedavisi Kliniği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 116 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İzmir Diş Eti Hastalıkları Tedavisi Kliniği
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
189
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
İzmir diş eti çekilmesi tedavisi
Site Adresi
https://www.perioklinik.com/
Açıldığı Tarih
10 May 2021
Diş ve diş eti hastalıkları pek çok sebebe bağlı olarak oluşabilmektedir. Özellikle ağız ve diş sağlığına dikkat etmeyen, sigara tüketen ve düzenli olarak diş fırçalamayan bireylerde daha sık rastlanan diş eti hastalıkları tedavi edilmedikleri süre boyunca ilerleyerek daha büyük hastalık ve problemlere yol açabilmekte, diş eti çekilmesine sebep olabilmektedir. Perio Klinik İzmir diş eti hastalıkları tedavisi kliniği olarak hizmet vermekte olan, bünyesinde uzman cerrahlar barındıran başarılı bir kliniktir. Ağız ve diş sağlığı alanında özellikle diş ve diş eti rahatsızlıklarına tedavi yöntemleri sunan klinik İzmir periodontoloji uzmanı alanında çok başarılı iki hekimi ile hastalarına kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Bireylerin günlük yaşantısına büyük zararlar verebilen ve bireylerin sağlıklarını kaybetmelerine, beslenme gibi gereksinimlerde zorlanmalarına yol açabilen ve estetik anlamda da ağız bölgesinde kötü görüntüye neden olabilen diş eti hastalıkları zamanında müdahale ile tedavi edilerek diş eti çekilmesi gibi daha büyük sorunların oluşmasını önlemektedir. İzmir diş eti çekilmesi tedavisi için en çok tercih edilen adreslerden biri olan Perio Klinik, Diş eti hastalıkları ve cerrahisi uzmanı Nil Yakar ve Birtan Tolga Yılmaz diş hekimleri ile çalışmakta ve hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır. İzmir periodontolog tavsiyelerinde öne çıkan isimler olarak Perio Klinik bünyesinde hizmet veren hekimlerden hizmet almak ve klinikten randevu oluşturmak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt