• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Haber botları

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde arkan tarafından oluşturulan Haber botları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 679 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Haber botları
Konbuyu başlatan arkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan arkan

arkan

Üye
Katılım
28 Kas 2019
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Site Adı
Haber botu
Site Adresi
https://haberbotu.net
Açıldığı Tarih
1 Ocak 2021
Birçok insan güncel haberleri takip etmek ister. Çevresinde ya da dünyada olan bitenler ile ilgilenmek ister. Son dönemlerde ise internetten haber botları sayesinde hızlı bir şekilde haberlerin indeks alması mümkün olmaktadır. Güncel haberleri internet üzerinden takip ederek anlık bilgilere ulaşabiliriz. Günümüzde haber değerinde ki bilgiler bazen dakikalık olarak bile değişebiliyor.

Haber botları hızlı bir şekilde haberlere erişim sağlanması konusunda da iddialı bir şekilde hizmet sunulmasını mümkün hale getirmektedir. Haber içerikli bilgilere çoğunlukla gün içerisinde akıllı telefonlar ile internet üzerinden paylaşılan haber sitelerin öğrenebiliriz. Haber içerikli programlar daha çok akşam saatlerinde izlenilmektedir. Fakat her zaman için asıl güncel haberlere internet üzerinden yayınlanan haber sitelerinden öğrenilir. Çünkü haber programları önceden çekilmiş olur. Ama internette ki haber siteleri saniyelik olarak yayınlanmaktadır.
 
Üst Alt