• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Güneşli Halı Yıkama Şirketleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Güneşli Halı Yıkama Şirketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 151 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Güneşli Halı Yıkama Şirketleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
414
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Güneşli Halı Yıkama Şirketleri
Site Adresi
https://www.birtekhaliyikama.com/
Açıldığı Tarih
15 Nis 2021
BirTek Halı Yıkama fabrikası 2012 yılından bu yana halı yıkama sektöründe yer almaktadır. Halı yıkama sektöründe bünyesine teknolojik donanımlar katarak her zaman bir basamak daha çıkan firma müşterileri tarafından önerilmekte ve memnuniyetle anılmaktadır. Sunduğu halı yıkama hizmetlerine ana şube Bayrampaşa olmak üzere İstanbul’un farklı bölgelerinde de ulaşmak mümkündür. Güneşli halı yıkama, Bağcılar halı yıkama, Zeytinburnu halı yıkama, Gaziosmanpaşa halı yıkama, Sultançiftliği halı yıkama, Esenler halı yıkama, Güngören halı yıkama, Bayrampaşa halı yıkama, Küçükçekmece halı yıkama şubeleri ile İstanbul’un farklı bölgelerinde en iyi kalitede halı yıkama hizmeti almanız bir telefon kadar yakındır.

BirTek Halı Yıkama fabrikası teknoloji ile geliştirilen en iyi makinaları bünyesine katarak müşterilerine en iyi kalitede hizmet sunmayı amaçlamış ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarını her zaman sürdürmüştür. 10 yıla yaklaşan sektör tecrübesi doğrultusunda müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firma aynı zamanda koltuk ve stor perde yıkama hizmetleri de sunmaktadır. Bağcılar halı yıkama, Zeytinburnu halı yıkama, Küçükçekmece halı yıkama, Güneşli halı yıkama, Esenler halı yıkama, Sultançiftliği halı yıkama, Mahmutbey halı yıkama hizmetleri ile İstanbul Avrupa yakasında geniş çaplı bir hizmet sürdürmekte olan firmaya web sitesi üzerinden erişim sağlayabilir, halı, koltuk ya da stor perde yıkatma işlemleriniz için talep oluşturarak en uygun fiyatlarla en iyi kalitede hizmet satın alabilirsiniz.
 
Üst Alt