• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Gamboç Üretimi Yapan Firmalar

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Gamboç Üretimi Yapan Firmalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 231 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Gamboç Üretimi Yapan Firmalar
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
414
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Gamboç Üretimi Yapan Firmalar
Site Adresi
https://www.pevabag.com/
Açıldığı Tarih
6 Mar 2022
Gamboçlar, genellikle abiye, elbise ve takım elbise gibi benzeri giysilere geçirilen ürünlerdir. Çünkü abiye elbiseleri taşımak için gamboçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanı sıra, merasim elbiseleri, nişanlıklar, gelinliklerin de üzerine gamboç geçirilmektedir. Bu sayede, bir yerden başka bir yere elbiselerin taşınabilmesi de mümkün olur. Pevabag üzerinde yapılan gamboç üretimi ile farklı giysi büyüklüklerine uygun olarak imalat yapılmaktadır. Gamboçların farklı renk ve malzeme yapıları vardır. İsteğinize bağlı olarak, toptan gamboç satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bu tamamen kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar verebileceğiniz bir durumdur. Siyah, lacivert, yeşil, kırmızı ve benzeri renk aralıklarına sahip gamboç seçenekleri vardır.

Birden fazla satın almak isteyeceğiniz toptan elbise kılıfı modelleri de seçenekler arasında yerini alır. Elbise kılıflarının yağmur geçirmez malzemeli olan modelleri de vardır. Elbise kılıfı üreticileri, farklı ihtiyaçlara uygun olarak gamboç tasarımı yapmaktadır. Pevabag üzerinde farklı tip ürün grupları da bulunmaktadır. Örneğin, kese, bez çantalar, karton çantalar, karton elbise kılıfları gibi ürünler seçenekler arasında yerini almaktadır. Kese olarak satışa sunulan ürünler, ipli olarak tasarlanmıştır. Kese çantalar, her zaman işlevsel ve şıklığıyla göz dolduran ürünler olmuştur. Bu nedenle, farklı amaçlar ile bu kese çantaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı şekilde bez çantaları da ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabilmeniz mümkündür.
 
Üst Alt