• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Etiler Microblading ve Kaş Tasarımı Hizmetleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Etiler Microblading ve Kaş Tasarımı Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 86 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Etiler Microblading ve Kaş Tasarımı Hizmetleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
405
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Etiler Microblading ve Kaş Tasarımı Hizmetleri
Site Adresi
https://aylaer.com/
Açıldığı Tarih
1 Tem 2022
Microblading hizmeti, bireylerin yüzündeki altın orana uygun olarak gerçekleştirilir. Yüz hatlarına uygun olarak yapılan bu işlem, en doğal kalıcı kaş tekniğidir. Çizim ve ölçüm aşaması dahil edilerek ortalama 2 saatte tamamlanan bir uygulamadır. Etiler microblading uygulaması, rötuşta dahil edilerek iki seansta bitecek olan bir işlemdir. Hayal ettiğiniz kaşlara kavuşabilmeniz adına, microblading işlemini yaptırabilmeniz mümkündür. Cilt yapınıza uygun olarak bireylerin kullanımına bağlı olarak bu yöntemle yapılan kaşlar minimum 1 ya da 1.5 yıl kullanılabilmektedir. Etiler kaş tasarımı hizmeti, tazelenerek tekrardan da kullanılabilmektedir. Altın orana uygun olan kaş tasarımı 1.618 altın orana göre ölçümlenir.

Ölçüm yapılarak gerçekleştirilen kaş alım işlemi, bireylerin yüz ifadelerini bozmayacak şekilde yapılır. Kaş tasarımı işlemlerinin yanı sıra, pudralama kaş gibi yöntemler de verilen hizmetlerden bir tanesidir. Kaşların doldurulmasıyla yapılan bu işlem, kalıcı kaş uygulamasıdır. Son derece doğal kaş tasarılarının yapıldığı bu yöntem, tıpkı far sürülmüş gibi bir etki göreceksiniz. Özellikle, kadınlar başta olmak üzere cilt bakımı yaptırmaktan bir hayli hoşlanırlar. Cilt bakımı yaptırmak için öncelikle, güzellik uzmanları bireylerin cilt analizlerini yaparlar. Etiler cilt bakımı işlemi cildinizde birikmiş yağ, ölü deri ve sebumlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Dermokozmetik ürünler kullanılarak yapılan bu yöntem, cilt tipinize göre de değişkenlik gösterir.
 
Üst Alt