• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Eskişehir Firma Etkinlikleri Sitesi

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Eskişehir Firma Etkinlikleri Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 195 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Eskişehir Firma Etkinlikleri Sitesi
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
414
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Eskişehir Firma Etkinlikleri Sitesi
Site Adresi
https://bizimsehrimiz.com/
Açıldığı Tarih
28 Mar 2022
Bizim Şehrimiz sitesi, büyük, küçük ve orta ölçekli işletmelerin müşteri portföyüne rahat bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Bizim Şehrimiz sitesi üzerinde konum merkezli arama yaparak yakınızda olan firmalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eskişehir firma etkinlikleri hizmeti sayesinde, mahallenizdeki etkinliklerden bile haberdar olabilmeniz mümkündür. Çoğu firmanın sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Ancak müşteri bazlı düşünüldüğünde her firmayı takip etmek zorlu bir işlem olmaktadır. Aynı zamanda, bu takip vakit aldığı için kısa yoldan firma bulabileceğiniz site üzerinden destek alabilirsiniz. Eskişehir gibi oldukça güzel ve adından sık bahsettiren bir il için ise etkinlik rehberi hizmeti alabilmeniz mümkündür. Eskişehir etkinlik rehberi hizmetini alarak, etkinliğe ihtiyacınız olduğunda kısa yoldan destek alabilirsiniz.

Eskişehir’in yanı sıra, İstanbul ücretsiz etkinlikler listesini de bu Bizim Şehrimiz platformu üzerinden bulabilmeniz mümkündür. Dolayısıyla farklı illerle ilgili etkinliklere bu platform üzerinden anında ulaşabilirsiniz. En çok aranan firmalar, Bizim Şehrimiz sitesi üzerinde reklam vererek geniş hedef kitlelere ulaşabilirler. Bu platform üzerinden vereceğiniz reklamlar sayesinde, reklamınız çok fazla kişiye ulaşmaktadır. Dolayısıyla, Bizim Şehrimiz sitenin amacı az bütçe ile etkili reklam vererek hedef kitlenizi artırmaktır. Çünkü siteden vereceğiniz reklamlar, diğer platformlara göre oldukça uygun fiyatlıdır. Yapacağınız bütün işlemleri ise detaylı bir şekilde site üzerinden araştırabilirsiniz. Aklınızdaki bütün soruların yanıtlanacağı soru cevap kısmı site üzerinde yer almaktadır.
 
Üst Alt