• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

En Uygun Reseller Hosting Paketleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan En Uygun Reseller Hosting Paketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 24 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı En Uygun Reseller Hosting Paketleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
405
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
En Uygun Reseller Hosting Paketleri
Site Adresi
https://www.viyontek.com/
Açıldığı Tarih
23 Tem 2022
Web hosting paketleri arasında yer alan Reseller hosting hizmetleri, müşterilere ya da sizin sitenizi içinde barındırabilmektedir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda teknik ekip siteniz için sizlere yardımcı olmaktadır. Reseller hosting hizmetleri, WHM paneli ile sitelerde hızlı müdahale yapılabilmeye yardımcı olan uygulamalardır. Bu hizmetlerin hızlı olması ise güncellemelerinizi rahat bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Bu paket hizmetleri, isteğe bağlı olarak yükseltilebilmektedir. Hosting paketlerini düşürmek istediğinizde ise değerlerini uygun hale getirmeniz gerekecektir. Disk kapasitesi subdomain sayısı mail adeti mali depolama boyutu ve benzeri değerlerin düşürülmesi paket limitlerinin üzerinde olmayacak şekilde olmalıdır. Yapılan bir diğer çalışma ise VPS sunucu hizmetleridir.

VPS sunucu hizmetleri, SSD teknolojileriyle çalışmaktadır. Bu teknoloji diğer Disk modellerine oranla üzerinde herhangi bir hareketli parça bulundurmaz. Bu nedenle, yazma ve okuma değeri bu sunucular da son derece yüksektir. Aynı zamanda, performansı ve veri güvenliğini artırmak istediğinizde sunuculardaki RAİD 5 teknolojisini kullanabilirsiniz. Bu hizmete benzer olan SSD VDS hizmeti ise aynı mantıkla çalışmaktadır. Seçenekler arasında yerini alan Web hosting hizmetleri ve sunucu hizmetleri de geniş bir kategoriye ayrılmaktadır. ISP VDS sanal sunucu, VPS sanal sunucu, SSD VDS sanal sunucu ve Fiziksel sunucu gibi hizmetler seçenekler arasındadır.
 
Üst Alt