• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

En İyi Çekvalf Ürünleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan En İyi Çekvalf Ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı En İyi Çekvalf Ürünleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
355
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
En İyi Çekvalf Ürünleri
Site Adresi
https://adavana.com.tr/
Açıldığı Tarih
16 Haz 2022
Çekvalfler, çek vana olarak da isimlendirilen tek yönlü geçişe yardımcı olan ürünlerdir. Çek vanalar sayesinde, sistemler daha verimli bir şekilde çalışabilmektedir. İşletmelerin emniyetinin sağlanması adına, bu valf modeline ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanı sıra, gerekli olan durumlarda da komplike armatürlerin de yerine bu ürünlerin kullanımına ihtiyaç duyulur. Çekvalf ürünler, çalışırken basınç farkı göz önüne alınır. Vananın açılması durumunda giriş basıncı, vana çıkış basıncından yüksek olmalıdır. Eğer ki vana çıkış yönü ya da giriş tarafı basınçtan yüksek olursa çekvalf kapanacaktır. Tek yönlü valf olan bu sistemler, ters yönlü akışa da izin vermeyecektir. Bu sayede, pompa ve makine gibi donanımlar ise arıza yapmayacaktır.

Site üzerinde yerini alan kelebek vana modelleri ise sıvı, buhar, tanecikli ya da gaz gibi akışkanları kontrol eder. Basit yapılı olarak tasarlanan bu vanalar, çok sık tercih edilir. Basınçlı hava ve katı partikülleri de içinde barındıran akışkanlardan ise asla hasar almaz. Kelebek vanalar, sızdırmazlık özelliğine de sahiptir. Düşük basınç kaybıyla çalışan bu ürünler, hızlı kapanma özelliğiyle de işlevini ortaya koyar. Siteden temin edebileceğiniz bir diğer ürün ise gate vana modelleridir. Bu ürünlerin içindeki diskler sayesinde, akışkanların geçişi kolaylaşmaktadır. Farklı tesisatlarda kullanılmak üzere, tasarlanan sürgülü vanaların farklı çeşitleri de vardır.
 
Üst Alt