• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

En İyi Bulut Yedekleme Çözümleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan En İyi Bulut Yedekleme Çözümleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 306 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı En İyi Bulut Yedekleme Çözümleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
354
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
En İyi Bulut Yedekleme Çözümleri
Site Adresi
https://www.vpnteknoloji.com/
Açıldığı Tarih
16 Tem 2021
Gününüz teknoloji günü olduğundan dolayı her geçen gün gelişmesiyle beraberinde veri güvenliği kavramı da gün geçtikçe önemli bir hal almaya devam ediyor. Alınan bu veri güvenliğinin başında ise bulut yedekleme çözümleri gelmektedir. En güvenilir ve güncel veri yedekleme çözümleri arasında yer alan teknoloji ayrıca sahip olduğu avantajları sayesinde de birçok kurumsal firma tarafından Vinchin Türkiye tercih edilmektedir.

Bulut depolama ile metin, dosya, video ve fotoğraf gibi birçok bilgilerin üçüncü taraf barındırma kuruluşları tarafınca sunulan bir dijital alan ile saklanması. Bulut yedekleme çözümleri ise tablet, bilgisayar, akıllı telefon, fizikse ve sanal sunucu gibi cihazlardaki tüm verilerin bulut depolaması kullanılarak sanal yedekleme çözümleri altına alınmasıdır. Alınan bu yedeklemelere erişim ise internet bağlantısının bulunduğu her alandan ulaşmak mümkündür. Söz konusu olan bulut yedekleme sayesinde verilerin belirlenen aralıklarda otomatik olarak yedeği alındığı için bu sistemi kullananların kontrollerinde minimuma iniyor. Ayrıca aylık, haftalık, günlük veya saatlik yedekleme alındığı için yedekten geri getirme islemelerinde yaşanacak olası kayıpların da önüne geçiliyor. Yapılan yedeklemelerde güvenli şifreleme teknolojileri ile korunduğu için yaşanabilecek bir sanal saldırıda bilgileriniz çalınması ihtimali neredeyse yok denecek kadar azdır.

Fiziksel yedekleme/depolama birimleri ile gerçekleşen yedekleme yöntemlerinde, bulut yedeklemeler geçişlerde birçok sebebi bulunuyor. Bu sebeplerin temeli oluşturan sorunlar ise veri yöntem sorunları ve veri kaybı sorunlardır. Vpnteknoloji uygun koyuları sizlere sunar.
 
Üst Alt