• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

En İyi Arzum Süpürge Borusu Ürünleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan En İyi Arzum Süpürge Borusu Ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı En İyi Arzum Süpürge Borusu Ürünleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
405
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
En İyi Arzum Süpürge Borusu Ürünleri
Site Adresi
https://www.boyserservis.com/arzum.html
Açıldığı Tarih
22 Mar 2022
Arzum markalı süpürgelerin boru uzunluğu, yapısı ve şekli birbirinden farklı olabilmektedir. Markaya uyumlu olarak tasarlanan süpürge boruları seçenekler arasında yerini almaktadır. Arzum süpürge borusu kırılmaz çelik malzemeden imal edilmektedir. Aynı zamanda, teleskopik süpürge boruları da kullanıcıların ilgisini çeken ürünlerdir. Bunun yanı sıra, Arzum elektrik süpürgeleriyle entegre olan farklı türde yedek parçalar da seçenekler arasında yerini almaktadır. Arzum süpürge hepa filtresi bu ürünlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra, açma kapama şalterleri, elektronik kart PCB, kablo sarıcılar, taşıma sapları, süpürge tekerleri, toz hazneleri ve tutma sapları da site üzerinde bulabileceğiniz ürünlerdir. Yedek parçalar arasında en fazla tercih edilen Arzum süpürge emici yer başlığı da farklı serilere uygun seçeneklere ayrılmaktadır.

Adaptörlü, emici yer başlığı ve benzeri modeller, seçenekler arasında yerini almaktadır. Elektrikli süpürge kullanıcıları tarafından sık sık talep edilen Arzum süpürge toz torbası da farklı büyüklükler ve malzemeler ile üretilmektedir. Dolayısıyla süpürgenizin modeline uygun olan toz torbası modelini site üzerinden temin edebilirsiniz. Toz torbalarının kızakları da satın alabileceğiniz yedek parçalar arasında yerini alır. Bu yedek parçalara ek olarak, süpürge motorları, diğer süpürge parçaları da site üzerinde sıralanmıştır. Süpürgelerin yanı sıra, mikser ve blender gibi ürünlerin de bütün yedek parçalarını bu platformdan temin edebilirsiniz.
 
Üst Alt