• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

En Güzel Servis Sunum Tabakları Ürünleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan En Güzel Servis Sunum Tabakları Ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 88 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı En Güzel Servis Sunum Tabakları Ürünleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
350
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
En Güzel Servis Sunum Tabakları Ürünleri
Site Adresi
https://www.dekorarya.com/
Açıldığı Tarih
19 Şub 2022
Yemek yerken, sunumun güzel olması, iştah açıcı bir unsurdur. Dolayısıyla yemek türüne uygun olarak servis sunum tabaklarının şık bir şekilde seçilmesi önemlidir. Öncelikle, lezzetli yemekleri şık bir şekilde sunmak istiyorsanız yemek takımları uyumlu bir şekilde tercih edilmesi gerekmektedir. Site üzerinde yer alan yemek takımları, 6’lı ve 12’li olarak tasarlanmaktadır. Kalabalık aileler için 12’li yemek takımları uygun bir seçim olacaktır. Yemek takımlarıyla da güzel sunumlar yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, yemek takımlarına ek olarak servis sunum tabakları da kullanılarak, yemek masalarında ahenkli görünümler oluşturabilirsiniz. Yemek masalarını süsleyen detaylar sadece yemek takımları değildir. Bunun yanı sıra, mumluk şamdan takımları da şık yemek masalarına hoşluk katmaktadır. Mumlukların farklı yemek masası stillerine uygun tasarımları bulunmaktadır Bu nedenle, bireyler diledikleri mumluk türünü kendi zevkleri doğrultusunda satın alabilirler. Sunum yapmak, yemeğin iştahlı bir şekilde tüketilmesine olanak sağlar. Dolayısıyla farklı özelliklerde ve formlarda tasarlanan sunum tabakları bireylerin zevklerine sunulmaktadır.

Yemek masalarını süsleyen sunum tabaklarının yanı sıra, salon aksesuar setleri de platformun ürün grupları içinde yerini alır. Salon aksesuarları, sehpalara, yemek masalarına ve salonun diğer bölümlerine yerleştirilebilmektedir. Örneğin, salon konsol takımlarının üzerine yerleştirebileceğiniz konsol setleri seçenekler arasında yerini almaktadır. Genellikle, lux salon konsol setleri, kullanıcılar tarafından dikkat çeken ürünlerdir. Bu ürünlerin lux olmasının yanı sıra, şıklığı ve işlevselliği de son derece yüksektir. Evinizin farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz ve aksesuar olarak yerleştirebileceğiniz ürün gruplarını site üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Mutfak ortamında, ev hanımlarının yemek yaparken sık kullandığı baharat takımları farklı tasarımlar ile satışa sunulmaktadır. Baharat takımlarının şıklığı kadar işlevselliği de olukça fazladır. Bu nedenle, kullanışlılığı yüksek olan baharat takımları, ev hanımlarının dikkatini çekmektedir. Sitenin ürün kategorileri arasında; sofrada, mutfakta, çay ve kahve servislerinde, dekorasyon ve aksesuar olarak ürün grupları yer almaktadır. Aynı zamanda, ev hanımlarının olmazsa olmaz kullandıkları küçük ev aletleri de seçenekler arasında yerini alan ürünlerdir.
 
Üst Alt