• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Egenin İncisi Haber Sitesi

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde SpOoNeR tarafından oluşturulan Egenin İncisi Haber Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 673 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Egenin İncisi Haber Sitesi
Konbuyu başlatan SpOoNeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SpOoNeR

SpOoNeR

Üye
Katılım
26 Ocak 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
IRCServices
IRC
irc.chatask.com

İtibar:

Site Adı
Ege, Ege Haberleri, Ege Haber
Site Adresi
https://www.ege.net/
Açıldığı Tarih
1 Ocak 2021
Kıymetli emekliler, emekli olduğunuzda yapmayı organize ettiğinız veya ertelediğiniz ne var ise paylaşmak için bekliyoruz. çalışma yaşamı boyunca ertelediğiniz dinlence planlarınız, vaktim yok deyip gerçekleştiremediğiniz hobiler, bir türlü hayata geçiremediğiniz iş fikirleriniz için artık bol miktarda vaktiniz var. Yıllarca edinmiş olduğunuz tecrübelerinizi anlatabileceğiniz emekli son söyleşi odaları sizi bekliyor. Kamu’dan emekli öğretmenlerimiz, belediye çalışanları ve emektarlar burada ortak paydada icatabilirsiniz. Ortak beklentileriniz için düşünce alışverişinde bulunmak için chat odası hizmetinizdedir. Bu platformda seviyeli sohbetlerle vaktin iyi mi geçtiğini algılamak olası değildir. Burada diğer söyleşi odalarına kıyasla daha fazla ortak tema mevcuttur. Yaptığınız sohbetler sıcak ve içtendir.

Devamlı ertelediğiniz karadeniz tatil turu planınız mı var? Yoksa en çok ege’nin sıcak sahillerinde vakit sıkıntı olmadan güneşlenmek mi istiyorsunuz? Güneydoğu kültür turlarına hiç katılamamış olmaktan mı yakınıyorsunuz? Burada türkiye’nin her kesiminden katılan emekli dostlarınız size malumat aktarabilir. Zaman bulup da bitiremediğiniz tuvalleri buradan paylaşabilirsiniz. örgü motif tecrübelerinizi iletebilirsiniz. Kendi yörenize ilişik yiyecek tariflerini paylaşabilirsiniz. Farklı lezzetler denemek için başkalarından akıl alabilirsiniz. Hep yapmak dilediğiniz marangoz işleriniz için tavsiye alabilirsiniz. çünkü burada, emekli son sohbet odaları türkiye’nin her bölgesinden katılım mevcuttur. Zaman zaman yaşamış olduğunuz pişmanlıklarınız bugün size bir fırsat olarak doğabilir. Bu yüzden karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde chat odalarında sohbetlerinizi sürdürmelisiniz. Bu oda sizin için ikinci baharın başlangıcı olabilir. Hazırlıklı olun.
 
Üst Alt