• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Düşük Komisyonla Eticaret Yapmak

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Düşük Komisyonla Eticaret Yapmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 133 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Düşük Komisyonla Eticaret Yapmak
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
299
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Düşük Komisyonla Eticaret Yapmak
Site Adresi
https://www.edurmaal.com/
Açıldığı Tarih
23 Ocak 2022
tiup7iw.png

Önemli miktarlarda kazanç sağlanması bakımından birçokları tarafından büyük avantajlara sahip fırsat kapısı olarak görülen e-ticaret, bugün tüm kesimlerin bir şekilde içine girdiği mühim bir pazardır. Böylesi bir pazarda ürün alış satışı yapmak aynı zamanda bunları yaparken düşük komisyonlar ödemek; son derece cazip koşullara sahip olunduğunun göstergesidir. Edurmaal bünyesindeki ücretsiz mağaza aç opsiyonundan e-ticaretle uğraşan herkes, yararlanmak ister. Site, ürün ve hizmeti bir araya getirmesiyle diğerlerinden ayrı bir şekilde değerlendirilir.

Düşük komisyonla satış yap eylemi için olabildiğince uygun bir site olan Edurmaal, yeni girdiği e-ticaret piyasasına bambaşka bir soluk getirme telaşı içerisindedir. Site bünyesinde e-ticaret yapmak isteyenlere 3 türde üyelik şansı sunulmaktadır. Bunlar; Standart Mağaza, Genç Girişim ve Freelancer üye profilleridir. Kişiler bu opsiyonlar arasından kendilerine uygun olan bir tanesini seçip ona göre kazanç olanağı elde etmiş olurlar. Hem e-ticarete yönelik eylemleri hem de yetenekleri destekleyen site, üyelerine sunduğu avantajlı imkanlarla onları rahatlatmayı istemektedir.

Freelancer olarak hizmet ver faaliyeti, freelancer olarak yeteneklerini ortaya koymak isteyenler için birebirdir. Edurmaal bünyesinde 3. kayıt profili arasında kendine yer bulan eylem, yeteneklerin çeşitli kazançlara dönüşmesi bakımından oldukça önemli bir aracıdır. Bu aracı sayesinde, iyi kazançlar elde edilebilir.
 
Üst Alt