• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Dini Site ve İslami Site Bilgileri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Dini Site ve İslami Site Bilgileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 170 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Dini Site ve İslami Site Bilgileri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
410
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Dini Site ve İslami Site Bilgileri
Site Adresi
https://dindefteri.net/
Açıldığı Tarih
15 Haz 2021
Toplumumuzun inancına mensup olduğu İslam dini çok geniş bir coğrafyadır. Her kesimden insana insan olduğu için değer veren ve hak bildiklerinde her insana hitap eden bu hak din dünya üzerinde de hatırı sayılır bir kitleye sahiptir. İslam dinine dair eski zamanlardan bugüne dek ulaşan hikayeler, bilgiler, hadisler vardır. İslam dinine inanan kişilerin bu bilgilere vakıf olmaları dinini savunabilmesi ve inancını sağlam tutabilmesi açısından çok önemlidir. İslami site olarak adlandırılan pek çok İslami platform internette yaygın olarak kullanılan ve insanların İslam dini hakkında farklı bilgilere erişimini sağlayan platformlardır. Bu platformlar sayesinde İslam dinine mensup olan veya olmayan her kesimden insan için açıklayıcı bilgiler, dualar, Peygamberimiz, Kuran ve namaz hakkında şeffaf bilgiler sunulmakta böylece insanların dine dair her türlü bilgiye erişimi sağlanmaktadır.

İslami sitelerden biri olarak kullanıcılarına farklı pek çok kategoride bilgi içeriği sunan Din Defteri duadan evliyalara kadar geniş bir kategoride bilgi havuzu sunmaktadır. Bilginin paylaşılması açısından önemli bir görev üstlenen sayesinde pek çok kullanıcı namaz, dualar, sureler, Kuran, peygamberimiz, Ashab-ı Kiram, cennet, cehennem, ilim, fıkıh, ihsan, tefekkür, iman, dini hikayeler, dini bilgiler gibi konularda bilgi sahibi olmakta hem kendilerine hem de çevrelerine fayda sağlamaktadırlar. İslam dini hakkında detaylı bilgi erişimi ve merak ettiğiniz daha pek konu için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt