• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Deck Ürünleri Satışı

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Deck Ürünleri Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 167 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Deck Ürünleri Satışı
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
300
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Deck Ürünleri Satışı
Site Adresi
https://armaganas.com/
Açıldığı Tarih
25 Ocak 2022
Deck, çoğunluk itibarıyla dışarıda açılan mekanların zeminine yönelik ahşap kaplamadır. Bu nedenle, malzemenin ortaya çıkarılması esnasında sudan etkilenmeyecek ağaç türleri kullanılır. Deck malzemelerin çift yüzlü kullanım imkânı mevcuttur. Metal klipsle döşemeye uygun yapıdadır. Tek yüzü kaydırmaz olup diğer yüzü düz olur. Fiks ebatlara sahiptir.

Mobilya ve sandalye yapımında, mimari projelerde, fuar alanlarında, ev, ofis ve mağaza dekorasyonunda, okul mobilyaları ve tabutların yapımında, zemin ve cephe kaplamalarında ve daha pek çok alanda yaygın bir şekilde kullanılan masif panel, farklı ağaçlar kullanılarak üretilir. Her masif panel, kendine özgü özellikleri barındırır. Bu özellikler; kullanım, dayanıklılık, ağırlık ve doku olarak sayılabilir. Ormanlardan üretilmekte olan kereste, marangozlukta ve yapı sektöründe kesilip biçildikten sonra işlenmeye hazır bir şekilde bekletilen ağaçlara denilir. Üretiminde temel olarak sert ve yumuşak ağaçlar kullanılır. Pek çok farklı sektörde keresteden yararlanılır. Ahşap eşya yapımında da kereste kullanılmakta olup çok farklı maksatlarla da kereste kullanımı mümkündür.

Çevre dostu bir koruma isteniyor aynı zamanda ahşapta yüksek kalite amaçlanıyorsa rubio monocoat kullanılması kaçınılmazdır. Rubio monocoat yağları, yalnızca dayanıklılık bakımından değil aynı zamanda kullanışlılık açısından da kullanıcıları bir hayli memnun eder. Doğal bir görünüm verir ve bakımı kolaydır.
 
Üst Alt