• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

CoinEx Küresel Dijital Para Değişim Platformu

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan CoinEx Küresel Dijital Para Değişim Platformu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 81 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı CoinEx Küresel Dijital Para Değişim Platformu
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
350
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
CoinEx Küresel Dijital Para Değişim Platformu
Site Adresi
https://www.coinex.com/
Açıldığı Tarih
23 Mar 2022
Dijital para ile ilgili işlemlerin güvenilir bir şekilde yapılması için güvenilir sitelerden destek almalısınız. CoinEx platformu bu anlamda güvenle kullanabileceğiniz bir sitedir. Kripto para alım satım işlemi yapabileceğiniz bu platformda dijital para değişim işlemi de yapabiliyorsunuz. Coin bilgisini almak için piyasa verilerini CoinEx sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, gerçekleştireceğiniz işlemleri kendi geliştirdiğiniz yüksek erişim motoru ile kolayca yapabilirsiniz. Bu platform, yaklaşık olarak 200’ün üzerinde ülkede dijital parayla ilgili işlem yapmak için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Çok sayıda, dijital varlık işleminin yapılabileceği hizmet gruplarını CoinEx sitesi üzerinde bulabilirsiniz. Örneğin, bitcoin almak isteyen bir yatırımcı siteyi rahatlıkla kullanabilir.

Küresel piyasa hizmetleri konusunda da site üzerinden destek alabilirsiniz. Küresel olarak çalışan kripto yatırımcıları, çok dilli hizmetlerden yararlanabilirler. Son derece kaliteli varlıklar, çoklu güvenlik stratejileri ile gerçekleştirilmektedir. Altcoin alım satım işlemleri için de güvenilir olan bu site üzerinden destek alabilirsiniz. Çeşitli token listeleri, ekosistem oluşumu, piyasa yapıcı ayrıcalıklar gibi işlemleri de site üzerinden yapabilirsiniz. Dijital varlıkların toplandığı yer olan bu sitede küresel dijital varlık değişimleri yapabilirsiniz. Piyasa hakkında da detaylı bilgi edinmek için CoinEx adresine gelebilirsiniz. CoinEx sitesi üzerinde 500’ün üzerinde coin türü bulunmaktadır.
 
Üst Alt