• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Çocuk Oyun Çadırı Satışı

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Çocuk Oyun Çadırı Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 39 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Çocuk Oyun Çadırı Satışı
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
342
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Çocuk Oyun Çadırı Satışı
Site Adresi
https://www.hupim.com/
Açıldığı Tarih
27 May 2022
Oyun, dinlenme ve uyku gibi faaliyetler için çocuklar, kendilerine ait bir dünya veya alan oluşturmak ve o alan içerisinde kendilerince eğlenmek isterler. Oyun çadırı, alternatif alanlardan bir tanesidir ve çocuğun kendi dünyasını oluşturma açısından büyük avantaj sağlar. Aidiyet duygusu kazandırma açısından oldukça mühim bir aracı olarak görülen çocuk çadırları, internet bünyesinde ve fiziksel mağazalarda yaygın bir şekilde satılır. Kullanıcıların beğenisine sunulan bu oyuncak türleri, çocuklara sağlıklı ve konforlu oyun alanları oluşturmaya yarar. Neşeli bir şekilde oynayan çocukların, kendi dünyalarını oluşturma konusundaki gayretleri takdir edilesi boyuttadır. Çocuk oyun çadırı, farklı boyutlarda üretilip satışa sunulur. Kullanıcılar, istedikleri boyutlarda bir çadır türünü satın alırlar.

Çocuklara alınabilecek kullanışlı türde hediyeler arasında, çocuk kumaş salıncak da yer alır. Bu oyuncak türü sayesinde, istenilen her yere kurulabilen salıncaklar; çocukları fazlasıyla mutlu eder ve onların özgürce sallanmalarına aracı olur. Çocuklar bu tür oyuncaklar arasında kendilerini unuturlar ve zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar. Çingene beşik modelleri yine çocuklar için oldukça ideal görülen eğlence araçlarından birisidir. Bu türde bir beşik içerisinde çocuklar kendini son derece rahat hisseder ve uzun süre böyle sallanılmak isterler. Web sitesi üzerinde çocuklara yönelik tüm oyun ve eğlence araçları hakkında bilgi alınıp istenilen türde siparişler verilebilir.
 
Üst Alt