• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Burun Estetiği Kliniği

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Burun Estetiği Kliniği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 76 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Burun Estetiği Kliniği
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
342
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Burun Estetiği Kliniği
Site Adresi
https://drerhangezer.com/
Açıldığı Tarih
16 Mar 2022
Burun estetiği yaptırmak isteyen bireyler, çeşitli sebepler ile bu yönteme başvurmaktadır. Burun şekil bozuklukları, burun kırılması, burnun şeklini beğenmeme ve çeşitli estetik kaygılar ile burun estetiği işlemi yaptırılmaktadır. Yapılacak olan her burun estetiği yöntemi, kişilerin yüz hatları göz önüne alınarak planlanır. Aynı zamanda, uzman estetisyenlerin kullandığı teknikler de zaman zaman değişkenlik gösterebilmektedir. Estetisyenler tarafından burnunuzun şekli göz önüne alınarak, yüzünüzle uyumlu bir burun tasarımı yapılmaktadır. Burun estetiğinin yanı sıra, farklı estetik kaygılarınızın da giderilebileceği hizmetler site üzerinde yer almaktadır. Örneğin, yüz estetiği yöntemi, farklı amaçlar ile yapılan bir tekniktir. Yüz germe, deformasyon giderme, yanak estetiği, göz kapağı estetiği, kaş ve çene estetiği gibi birtakım teknikler, bu işlemin içine girmektedir. Aynı zamanda, yüzünüzdeki doku eksikliklerinin giderilmesi adına, yağ enjeksiyonu da yapılabilmektedir.

Büyük ameliyatların yanı sıra, küçük medikal estetik yöntemleri de firmadan alabileceğiniz hizmetlerdir. Botoks, dolgu, dermapen, mezoterapi, gençlik aşısı, somon DNA, PRP, Kök hücre ile cilt gençleştirme, kimyasal cilt soyma, dermabrazyon gibi teknikler medikal estetiğe girmektedir. Bu anlamda yaptıracağınız düzenli estetik işlemler, daha genç ve dinamik bir görünüm elde etmenizi kolaylaştıracaktır. Bunun yanı sıra, estetik cerrahi uzmanı hizmetleri profesyonel kişilerce sunulmaktadır. Site üzerinden talep edeceğiniz hizmetler, farklı estetik kaygılarınızın giderilmesine yardımcı olacaktır. Çeşitli estetik ameliyatlar, medikal estetikler, KBB ve BBC gibi tekniklerin alanında uzman estetisyenler tarafından yapıldığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda, bütün yapılan işlemlerin son derece yeni teknikler kullanılarak gerçekleştirilmesi, çıkan işlerin başarılı olmasına yardımcı olmaktadır. Kişisel estetik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, çeşitli estetik ve medikal işlemlerin yapıldığını söyleyebiliriz.
 
Üst Alt