Sohbet sohbet odası
Sohbet Odası Okey Oyna
sohbetci Uzman Yazar mircx mircx

Bursa İngilizce Kursu Önerileri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Bursa İngilizce Kursu Önerileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 64 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Bursa İngilizce Kursu Önerileri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
149
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Bursa İngilizce Kursu Önerileri
Site Adresi
https://americanvip.com.tr/
Açıldığı Tarih
2 Kas 2021
Bursa İngilizce kursu hizmetleri, kusursuz ve tescilli eğitim sistemiyle başarılı işler çıkarmaktadır. Kursun sunduğu hizmetlerden biri de kurstaki öğrencilerin kullanabileceği uygulamalar ile en iyi yabancı dil eğitimi çalışmaları yapılır. Ülkemizde ise bu sistem ilk kez uygulanmıştır. Öğrenciler kursta yapılan derslerden sınırsız bir şekilde yararlanabilmektedir. Bir kez Bursa dil kursu kaydı yaptıran öğrenciler, kendi seviyesine uygun olan tüm derslere istediği zaman katılabilmektedir. Eğitimler arasında son derece kapsamlı hizmetler yer alır. Bu ders hizmetleri arasında; American VIP uygulaması, American VIP online, American VIP Mykelime ve benzeri yer alır. Bu çalışmalar, son derece sağlam altyapılı uygulamalar ile verilen hizmetlerdir.

Bursa dil merkezi hizmeti alarak, esnek ders programlarından yararlanabilirsiniz. Çünkü öğrenciler her konuyu aynı haftada 10 tekrardan fazla dinleyebilir. Aynı zamanda, bu işlem için kayıt ücreti yanı sıra, ekstra bir ödeme de yapmıyorsunuz. Yalnızca American VIP uygulamasından randevu oluşturabiliyorsunuz. Dolayısıyla genel olarak Bursa İngilizce kursu fiyatları arasında, en uygun oranlarda hizmet veren site olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan çalışmalar, öğrencilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra, sonuç odaklı olarak planlanan eğitim modelleri vardır. Kurslarda kendinize özel eğitimler tercih edebiliyorsunuz. Bu dersleri ise her bir öğrenci, kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.
 
Üst Alt