• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Boyun Fıtığı Ameliyatı Hizmetleri

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Boyun Fıtığı Ameliyatı Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 177 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Boyun Fıtığı Ameliyatı Hizmetleri
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
350
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Boyun Fıtığı Ameliyatı Hizmetleri
Site Adresi
https://www.drtamertekin.com/
Açıldığı Tarih
28 Mar 2022
Boyun ağrılarını tetikleyen boyun fıtığı rahatsızlığının giderilmesi adına, ameliyat tedavisi yapılmaktadır. Boyun hareketlerinin kısıtlanması, kolda ağrı ve uyuşma, karıncalanma gibi etkiler, boyun fıtığında yaşanabilmektedir. Dolayısıyla boyun fıtığı ameliyatı bu gibi durumlarda mutlaka yapılması gereken işlemlerdir. Dr. Tamer Tekin kliniğine başvuru yapan hastalar, tomografi ve MR tetkikleri sonucunda bu tanıyı alabilirler. Boyun fıtığı tanısı koyulan bireylerin acil bir durumu varsa, bazı konservatif tedaviler yapılmaktadır. Bu tedaviler arasında; fizik tedavi, proloterapi, kas gevşeten ilaçlar, sıcak ve soğuk uygulamalar ve benzeri işlemler yer alır. Ancak hastaya uygulanan tedavilerin sonuç vermemesi durumunda ise ameliyat işlemi yapılmaktadır. Boyun fıtığı ameliyatının yanı sıra, bel fıtığı ameliyatı da alabileceğiniz tedavi işlemidir.

Bel fıtığı ameliyatı, bel bölümünden dejeneratif diski çıkararak gerçekleştirilmektedir. Ameliyatın ardından bel fıtığında yaşanan sırt ve bacak ağrıları ortadan kalkacaktır. Genellikle, güçsüzlük ve his kaybı yaşayan hastalar, bel fıtığı ameliyatı olmaktadır. Sinir hasarları belirtileri olması durumunda da bu ameliyat önerilmektedir. Bunun yanı sıra, omurga kanal daralması tedavisi de bel için sunulan tedavi türlerinden bir tanesidir. Bu yöndeki alternatif tedaviler arasında; akupunktur ve şiropraksi yer almaktadır. Aynı zamanda, konservatif tedavilerin de bu rahatsızlıkta yapıldığını söyleyebiliriz. Bel bölümündeki kanal daralması için uygulanan tedaviler işe yaramadığında ameliyat önerisi yapılır.
 
Üst Alt