• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Bitakip Araç Takip Sistemi

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Bitakip Araç Takip Sistemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 158 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Bitakip Araç Takip Sistemi
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
410
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Bitakip Araç Takip Sistemi
Site Adresi
https://bitakip.com.tr/
Açıldığı Tarih
28 Haz 2021
Gelişen teknoloji bizler için hayatı daha kontrol edilebilir hale getirmiştir. Gelişen teknoloji sayesinde hem kişileri hem de nesneleri takip etmek, güvenliklerini sağlamak açısından önemli bir avantajdır. Günümüzde en çok kullanılan sistemlerden biri olan araç takip sistemleri ister filo grupları için ister kişisel ihtiyaçlar için uygulanabilmekte ve aracın konum bilgisi dışında da pek çok avantajı kullanıcılara sunmaktadır. Bitakip 2017 yılından bu yana müşterilerine hem araç takibi hem de kişi takibi için kaliteli hizmetler sunmaktadır. Kişi ve araç takip cihazı ile sağlanan bu uygulamalar sayesinde hem güvenlik sağlanmakta hem de kontrol daha kolay hale gelmektedir.

Özellikle filo araçlar için tercih edilen bu takip sistemleri araçların nerede olduğu, hız limiti, geçmiş konumu, araç durdurma, izledikleri rota, servis km bakım kontrolleri, periyodik bakım km kontrolleri, detaylı raporlama, rota ve bölge yönlendirme gibi farklı avantajlar bulunmaktadır. Bitakip sunduğu araç takip sistemi ile hem araçlara hem de filolara farklı avantaj ve paketler sunmaktadır. Amacınıza yönelik tercih edebileceğiniz bu sistemler sayesinde aracınız veya araçlarınız siz uzaktayken bile sizin kontrolünüzde olmakta ve güvenliği sağlanmaktadır. Araç takip sistemleri, Filo takip sistemleri, kişi ve nesne takip sistemleri ile 3 ana başlıkta müşterilerine hizmet veren Bitakip sektörün başarılı isimlerinden biridir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt