• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler superalem@hotmail.com adresinden bizlere ulaşabilir.

Bedelli Askerlik Malzemeleri Siparişi

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Bedelli Askerlik Malzemeleri Siparişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 36 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Bedelli Askerlik Malzemeleri Siparişi
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
414
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Bedelli Askerlik Malzemeleri Siparişi
Site Adresi
https://www.askerpaketi.com/
Açıldığı Tarih
23 Haz 2022
Bedelli ya da normal askerlik yaparken, belli başlı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeler, askerlik esnasında ihtiyacınız olacak ürünlerdir. Bedelli askerlik malzemeleri, yazlık ve kışlık olarak iki gruba ayrılmaktadır. Yazlık olarak tercih edebileceğiniz giysiler, temel asker setleri, yazlık tavsiye asker setleri, her şey dahil setler, denizci ve jandarma setleri ile havacı asker setleri olarak kategorilere ayrılır. Bu setler sayesinde, askerliğinizi yaparken, ihtiyacınız olan ürünleri kullanabilmeniz de mümkün olur. Asker setlerinin içinde aradığınız her ürünü bulabilmeniz mümkündür. Dolayısıyla askerlik esnasında bir ihtiyacınız olduğunda bu setler arasından ürün seçimi yaparak rahat bir şekilde askerliğinizi tamamlayabilirsiniz. Asker malzemeleri seçenekleri arasından ürün seçimi yaparak da uygun ödemeler yapabilirsiniz.

Asker malzeme seti, her askerlik yapacak olan genç için ihtiyaç duyulan ürünlerden oluşturulmuştur. Setlerin içinde asker atletleri, boxerları, çoraplar, askılık, tıraş takımı ve benzeri ürün grupları bulunmaktadır. Acemi asker malzemeleri de sitenin ana sayfası üzerinde yerini almaktadır. Her setin kendi içinde farklı fiyat aralıkları vardır. Bu nedenle, satın almaya karar verdiğiniz asker malzemelerine farklı oranlar ödersiniz. Site üzerinde bot ve ayak bakım paketleri, asker hijyen bakım setleri gibi ürünler de yer alır. Bakım setleri ve hijyen setlerini askerlik yaparken mutlaka kullanmalısınız.
 
Üst Alt