• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Altınoluk Satılık Yazlık Sitesi

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Altınoluk Satılık Yazlık Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 166 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Altınoluk Satılık Yazlık Sitesi
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
353
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Altınoluk Satılık Yazlık
Site Adresi
https://akcaysarikizemlak.com/
Açıldığı Tarih
25 Nis 2021
Emlak firmaları alıcı ve satıcı için en doğru satılık ve kiralık gayrimenkul varlıklarının satış ve kiralama işlemlerini sürdüren firmalardır. Sarıkız Emlak içerisinde bulunduğu sektörde ön plana çıkan isimlerden biri olarak Güre, Altınkum, Havran, Akçay, Zeytinli ve Edremit merkez ve civarında gayrimenkul satış işlemleri yapmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışı ve öncelikli müşteri memnuniyeti politikası ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firma Akçayda satılık daire, Edremit satılık arsa ve Edremit satılık daire, Altınoluk satılık daire ve Altınoluk satılık yazlık seçenekleri ile gayrimenkul satışlarında alıcı ve satıcıyı bir araya getirerek iki taraf içinde en doğru ticaret ilişkisinin kurulmasına yardımcı olmaktadır.

Gayrimenkul yatırımlarında doğru fiyatlar üzerinden ticaret yapabilmek çok önemlidir. Çünkü hem alıcı hem de satıcı ticaret ilişkisinde zarar etmeden doğru yatırımları yapmayı planlamakta ve birlikte çalıştıkları emlak firmasından da doğru ticaret ilişkisini kurabilmesini beklemektedir. Sarıkız Emlak sizler için gayrimenkulün en doğru fiyatını belirlemekte ve en doğru fiyatlar üzerinden alıcı ve satıcıyı ticaret ilişkisinde birleştirmektedir. Karşılıklı görüşmeler sonucu iki tarafta en doğru yatırım seçenekleri ile kar etmekte ve istedikleri sonuca ulaşabilmektedir. Edremit satılık daire, Akçayda satılık daire, Altınoluk satılık yazlık ve Altınoluk satılık daire, Edremit satılık arsa arayışlarınız için hem alıcı hem satıcı olarak Sarıkız Emlak’a başvurabilirsiniz. Bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt