• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi!

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 109 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi!
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
349
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi!
Site Adresi
https://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/airanka-ucagi-ilk-kez-goruntulendi.html
Açıldığı Tarih
22 May 2022
Ülkemizde yeni olan hava yolu şirketi Air Anka’ya ait filosu uçuşa başlaması planlanan uçağı ilk kez görüntülendi. Görüntülenen Air Anka uçağının üzerinde yine bu isim yazmaktadır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden alınan izinler doğrultusunda personel alımına da başlanmıştır. AirAnka personel alımına başlayarak, geçen ay da uçuş ekipleriyle anlaşma yapılmıştır. Bu hava yolu şirketi ise operasyonlarını Airbus 330 tipi uçaklar ile icra etmeyi düşünmektedir. Şirketin kendi renklerini kullanarak uçağın tasarımını yaptığını söyleyebiliriz. Air Anka Havayolları uçağı üzerinde Air Anka yazısı mavi renk ile yazılmıştır. Bu uçak ilk kez Airport Haber farkıyla okurlarla buluşturulmuştur. Bu haber ajansı farkıyla uçağın görüntülendiğini söyleyebiliriz.

Atatürk Havalimanında yer alan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş ait hangarın modifikasyon ve bakımı yapılan uçağın dışında Air Anka adına sefer düzenlenecektir. Bu sefer ise ikinci A330-200 tipi uçak ile yapılarak kısa zamanda uçuşlara hazır hale gelmesi beklenmektedir. okuyacak olan bireyler, sitenin ana sayfasını gözden geçirebilir. Air Anka uçağı da diğer ünlü hava yolu şirketleri kadar konforludur. Görüntülenen Air Anka uçağı yeni bir şirkettir. Faaliyet göstermesi planlanan uçağın ilk kez görüntülenmesi görenleri kendine hayran bıraktı. Beyaz renkli uçağın üzerinde mavi renk ile Air Anka yazmaktadır. Haberle ilgili detaylı bilgileri ise site linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.

23yi9yo.jpg
 
Üst Alt