Sohbet muhabbet sohbet, sohbet odası
reklam alanı reklam alanı

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

SMS Onay Hizmeti

mesajonay

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
3 Mar 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0

İtibar:

SMS Onay Sistem Hizmeti
Herhangi bir platformda var olan hesapları aktif halde kullanabilmek için SMS onay sistemi gereklidir. Bu konuda da destek vererek, kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir biçimde işlemlerin hallolması adına varlık göstermekteyiz. Bu konuda belirli bir işleyişi gerçekleştirecek olan her kullanıcımızın istediği sonuçlara ulaşmaları mümkün olabilecektir. SMS onay işlemlerini yer fark etmeden gerçekleştirmek oldukça cüzi bir fiyat aralığında gerçekleştirilmekte ve bu konudaki kesin tavrımızın kullanıcı memnuniyetini kalıcı kılmak adına yürüttüğümüz anlaşılabilmektedir. Platformlardan gelecek olan doğrulama kodları sistemimiz sayesinde otomatik olarak gerçekleştirilecek ve gerçek kişilerce yapıldığı da anlaşılabilecektir. Yurtiçi ya da yurtdışı seçeneklerini geniş tutmamızdan ötürü herhangi bir ülke doğrultusunda doğrulama işlemlerini gerçekleştirmede ne kadar başarılı olduğumuz anlaşılabilecektir.

SMS Onay Sistemimiz Nasıl Kullanılır?
• Hizmetlerimizden yararlanmak adına girişimlerde bulunan kişilerin ilk olarak hesap açarak giriş yapmaları gerekmektedir.
• Giriş yaptıktan sonra mobil onay işlemini gerçekleştirmek adına bakiye yükleme işlemini hayata geçirmeleri tarafımızca istenmektedir.
• Bakiye yükleme işleminden sonraki evrede de istenilen ülkeden numara satın alma süreci kısa bir zaman diliminde gerçekleştirilebilmektedir.
• Numaranın seçilmesi ve bu numarayla herhangi bir platforma üye olunması sonrasında doğrulama kodunun beklenmesi durumu tamamlanmalıdır.
• Tarafımızca gerçekleştirilen bu işlemlerin sistematik ve kısa süre içerisinde sonuçlanması durumu firmamız tarafından garanti edilmektedir.
• İstenilen gün ve saat çerçevesinde rahatlıkla uygulanabilecek faaliyetimiz olarak dikkat çekmektedir.
 
Üst Alt