Sohbet muhabbet sohbet, sohbet odası
reklam alanı reklam alanı

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sacbakimi.co

arkan

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
28 Kas 2019
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Web sitesi
wmnet.org

İtibar:

Saç Ekimi

Özellikle erkeklerin saç dökülmesi sorunu yaşamalarından dolayı saç ekimi yaptırdıkları bilinmektedir. Sadece erkeklerin yaptırdığı bilinse de, bazı durumlarda kadınlar da saç ekimi yaptırmaktadır. Saçların dökülmesi sebebiyle sıkıntı yaşayan insanlar için, oldukça faydalı bir uygulamadır. Uzman kişiler tarafından yapılan, vücudun dökülmelere karşı dirençli bölgelerinden kafa derisine taşınarak özel tekniklerle yapılan bir işlemdir.

Çok eski yıllardan beri değişik metotlarla yapılan saç ekim teknikleri, günümüzde oldukça gelişmiştir. İşlem, 3-4 saatlik zaman diliminde gerçekleştirilmektedir. İşleme karar vermeden önce; çok iyi bir araştırma yaparak; bu işi en sağlıklı yapan saç ekimi merkezleriyle görüşmeliyiz. Müşteri yorumları, tanıdık tavsiyeleri, doğru adresi bulmamıza yardımcı olabilmektedir. Merdiven altı tabir edilen yerlerde bu gibi işlemleri yaptırmamız, ciddi sorunlar doğurabilir.

Saç ekimi işlemi; saçın döküldüğü bölgede tekrar saç çıkarabilecek yöntemlerin önceden denenmiş ve sonuç alınmamış olması durumunda başvurulan bir yöntemdir. Genellikle erken yaşlarda kellik sorunu yaşayan insanların yaptırdığı bir uygulama olan saç ekimi, insanları daha genç ve dinamik göstermektedir. Biraz maliyetli olan bu işlem, kişilerin daha mutlu olmalarını sağlamaktadır.

Çeşitli saç ekim teknikleri vardır. Modern cihazlarla yapılan işlemler; işinin ehli kişiler tarafından yapıldığında, memnuniyet vericidir. Saç ekimi ciddi bir konudur. Bazı riskleri olduğunu bilmek gerekmektedir. Kişinin işleme engel olabilecek bir hastalığı olup olmadığı ve kullandığı ilaçlar sorgulanmalıdır. Hijyen şartlarına çok dikkat edilmelidir.
 
Üst Alt